Jakimowicz Jarosław

2009-01-24 18:00

Data urodzenia: 17 lipca 1969 Miejsce urodzenia: Kutno Znak zodiaku: Rak Wzrost: 188 cm

Ukończył technikum mechaniczne. Następnie pracował w Niemczech - najpierw w restauracji na tzw. "zmywaku", potem kolejno jako kucharz oraz pracownik budowlany. Drugi człon swojego nazwiska (Kriegl) zawdzięcza Niemcom, rodzicom swojej narzeczonej, którzy, po śmierci córki w wypadku samochodowym, postanowili adoptować Jakimowicza.

Rola w pierwszym filmie ("Młode Wilki" jako Cichy) przyniosła mu znaczną popularność. Podczas I Festiwalu Gwiazd w 1996 roku w Międzyzdrojach odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd. Wystąpił w teledysku zespołu "Abracadabra", "Ostatnie tango" w Paryżu oraz Magdy Femme "Kłamstwo".

Zwyciężył w piątej edycji reality show "Big Brother" pt. "Big Brother VIP". Do domu Wielkiego Brata wszedł 2 marca 2008 roku. Od 6 września 2008 roku na antenie stacji TV 4 razem z Jolantą Rutowicz  prowadził program "J&J, czyli Jola i Jarek".

Aktor ma żonę malarkę Jolantę Sarapatę, z którą jest od kilku lat w separacji. Ma dwójkę dzieci - Jovana i Jeremiasza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE