Jerzy Połomski

i

Autor: TRICOLORS/EAST NEWS, instagram

Jerzy Połomski trafił do domu opieki! Musiał się wyprowadzić

2021-07-20 8:30

Jerzy Połomski nie miał żony ani dzieci. Przez całe życie mieszkał sam. Ale w ostatnim czasie Jerzy Połomski (88 l.) zdecydował, że nadszedł czas, by ktoś się nim zaopiekował. Jak dowiedział się „Super Express”, twórca hitu „Bo z dziewczynami” zamieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Zobaczcie jak teraz mieszka Jerzy Połomski.

Jerzy Połomski śpiewał dla nas przez ponad 60 lat, w 2019 r. postanowił jednak zawiesić swoją karierę. Menedżerka artysty mówiła, że gwiazdor musi odpocząć, bo zaczął mieć problemy zdrowotne. Wtedy też odwiedziliśmy artystę w jego mieszkaniu. Powiedział nam o problemie ze słuchem. – Proszę mówić głośniej, bo mam niedosłuch – zaczął rozmowę Połomski Wtedy też zapewnił nas, że nie chce kończyć kariery. – Nie mam zamiaru rezygnować ze sceny. Proszę na mnie spojrzeć, jestem pełen sił i zdrowia. Tacy jak ja nigdy się nie poddają i walczą do końca – zapewniał Jerzy Połomski Potem pojawiły się pierwsze pogłoski o planowanej przeprowadzce artysty do Skolimowa. Jerzy Połomski był świadom, że prędzej czy później wprowadzi się do ukochanego przez gwiazdy domu opieki. – Pan Jerzy bierze pod uwagę, że tam zamieszka, gdy będzie się źle czuł – mówiła nam przed rokiem jego menedżerka. – Sam zdecyduje.

Ale przyszła pandemia. Mieszkanie samemu stawało się uciążliwe – piosenkarzowi coraz trudniej było chodzić po schodach na czwarte piętro bez windy. Nic dziwnego, że wspaniały artysta zdecydował się na zamieszkanie w Skolimowie. Tam ma wszystko, czego trzeba – przyjaciół, lekarzy i miejsca do spacerów. Nie musi też martwić się o posiłki. Menedżerka Połomskiego nie komentuje sprawy. - To prywatna sprawa pana Jerzego – powiedziała nam.

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie z mężem! Przemysław Kossakowski się załamie?!

Przez koronawirusa gwiazdy nie mają za co żyć. Ryszard Rembiszewski wyznaje : Pomogliśmy finansowo pięćdziesięciu artystom

Legendarne polskie piosenki. Pamiętasz ich tekst?

Pytanie 1 z 15
W piosence "12 groszy", ósmy grosik jest dla...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany