Jerzy Stuhr zaczął mówić i stawia pierwsze kroki

i

Autor: Akpa Jerzy Stuhr zaczął mówić i stawia pierwsze kroki

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Tak zmieniła go choroba [ZDJĘCIE]

2020-07-29 8:56

Jerzy Stuhr (73 l.) dwa tygodnie temu przeszedł udar mózgu. Aktor został przetransportowany śmigłowcem z Nowego Targu do krakowskiej placówki, gdzie lekarze walczyli o jego życie i zdrowie. Żona Barbara wyjawiła, że mąż opuścił już szpital, z kolei córka Marianna Stuhr pokazała zdjęcie z tatą.

Jerzy Stuhr z nocy 12 na 13 lipca trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Aktor czuje się już znacznie lepiej, zaczął chodzić i odzyskał mowę, choć ma problemy z formułowaniem pełnych zdań. Córka Stuhra opublikowała zdjęcie z tatą, które opinii publicznej udostępnił dziennikarz Łukasz Maciejewski. - Jest. Wrócił. Zostanie. Marianna Stuhr zamieściła zdjęcie z Tatą. Bardzo na to zdjęcie czekaliśmy - napisał pod postem.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze problemy zdrowotne pana Jerzego. Kilka lat temu Stuhr walczył z nowotworem, a nie tak dawno zmagał się z problemami z sercem.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Potrzebny był specjalistyczny sprzęt

Jerzy Stuhr w szpitalu. Jak się czuje? Maciej Stuhr zabrał głos

Jerzy Stuhr w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE