Joanna Brodzik i Paweł Wilczak uprawiają seks po hotelach

2014-08-14 4:00

Choć są ze sobą już od 11 lat, dopiero teraz zgodzili się opowiedzieć o swoim związku. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak mają wspaniałe bliźniaki Janka i Franka. I choć kochają ich nad życie, czasem potrzebują czasu tylko dla siebie.

Mają na to sprawdzony patent. Wystarczy raz na jakiś czas zorganizować upojny weekend w hotelu.

- Kilka razy w roku pilnujemy, żeby być tylko we dwoje. Fajnie jest zakochać się w sobie raz na jakiś czas. Czasem wystarczy weekend w pokoju z serwisem, czystą pościelą i lodówką ze schłodzonym winem - znamy już chyba wszystkie hotele w Warszawie. Ma być miło, cicho i przyjemnie - podkreśla Paweł Wilczak w "Twoim Stylu".

Oboje jednak zaznaczają, że ich pożycie to nie same uniesienia i słodycz życia.

Zobacz też: Często się kłócimy! Joanna Brodzik opowiada o swoim związku

- Oczywiście, że zdarzają się zgrzyty i kontrowersje. Po narodzinach chłopców łatwo prowokowaliśmy stan zapalny. Niewyspani, zmęczeni skakaliśmy sobie do oczu o drobiazg. Kłótnie są nam niezbędne, żeby oczyścić atmosferę - mówi Joasia.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE