Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor konkurencją dla Cichopek i Kurzajewskiego. Polsat rusza ze śniadaniówką

2022-12-08 5:05

To jedna z największych tajemnice Polsatu. Od kilku tygodni stacja przygotowuje własną śniadaniówkę, która ma być konkurencją dla „Pytania na śniadanie” i „Dzień dobry TVN”. Jak dowiedział się „Super Express”, jedną z par prowadzących będą tworzyć Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (44 l.). Kto jeszcze ma szansę na takie wyzwanie?

Jak ustaliliśmy, nowemu dyrektorowi programowemu stacji, Edwardowi Miszczakowi (67 l.), który przeszedł z TVN, zależy, by program okazał się strzałem w dziesiątkę. Dlatego perfekcyjnie dobiera obsadę, która jest najbardziej strzeżoną tajemnicą stacji. Przed nami nie ma jednak żadnych tajemnic i poznaliśmy pierwsze nazwiska prowadzących.

Koroniewska i Dowbor w śniadaniówce Polsatu

Pewniakami jest małżeństwo Dowborów, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Miszczak liczy, że ich małżeńskie przekomarzania, dowcipy oraz luz na antenie przyciągną publiczność. Joanna i Maciej mają być polsatowską odpowiedzią na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego – zdradza nam jeden z pracowników Polsatu.

Pozostałe nazwiska prowadzących są równie ciekawe.

Kto poprowadzi program śniadaniowy Polsatu?

Twarzą programu będzie też Marcelina Zawadzka, która zdobyła doświadczenie w TVP, szefostwo bierze też pod uwagę zatrudnienie sióstr Wędzikowskich – słyszymy. Chodzi o Malwinę Wędzikowską (41 l.) i Anię Wendzikowską (41 l.). Stylistka i prezenterka są spokrewnione. – Edward Miszczak liczy, że takie rodzinne koligacje będą dla widzów ciekawe i wzbudzą emocje, co się przełoży na oglądalność. Postawił sobie za punkt honoru, aby ten program osiągnął sukces – dodaje nasz informator. Premiera programu wiosną 2023 r.

Kto jeszcze ma szansę na posadę w nowym programie? Zobaczcie w naszej galerii:

Sonda
Lubisz oglądać programy śniadaniowe?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki