Joanna Krupa opowiedziała o nieudanych inwestycjach. Straciła dużo pieniędzy

2021-12-01 22:20
Joanna Krupa
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Prowadząca „Top Model” od lat czerpie duże zyski z kontraktów reklamowych, realizowanych zarówno w mediach społecznościowych, jak i poza nimi. Joanna Krupa kilka lat temu źle zainwestowała zarobione pieniądze, przez co straciła pokaźną sumę gotówki. Teraz ostrzega, jakich błędów nie popełniać.

Ulubienica fanów programu „Top Model” Joanna Krupa już niemal na stałe zagościła na fotelu jurorki w programie. Poza pracą w telewizji, celebrytka aktywnie wspiera organizacje charytatywne walczące o prawa zwierząt. Jak każda gwiazda Instagrama, w mediach społecznościowych promuje różnego rodzaju produkty zdrowotne, kosmetyczne i odzieżowe. Praca influencerki niezwykle popłaca. Joanna Krupa w tym roku zarobiła, aż 5 milionów złotych na publikowaniu treści w sieci.

Joanna Krupa ma sobowtóra. Musicie ją zobaczyć. Są identyczne?! [ZDJĘCIA]

Zobacz wyżej GALERIĘ: Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa opowiada o nieudanych inwestycjach

Modelka przyznała, że od czasu, gdy straciła dużo pieniędzy przez nieudane inwestycje, boi się ponownie zaryzykować. Joanna Krupa kilka lat temu ulokowała pieniądze w nieruchomościach, które okazały się fiaskiem.

„Przyznam się, że gdy byłam młodsza, dużo zarabiałam i cały czas pracowałam, to zainwestowałam w nieruchomości. Podjęłam złe inwestycje i teraz bardzo boję się inwestować. Mój mąż jest mądry i zrobił dobre inwestycje. Ja trochę się kieruję w jego stronę” – wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Celebrytka kupiła wówczas 5 domów i wydawało jej się, że to strzał w dziesiątkę. Nic bardziej mylnego. Z powodu kryzysu, Krupa okazała się stratna.

„Jak byłam młodsza, zainwestowałam w nieruchomości, to były złe decyzje. Kupiłam sześć domów i był crash! Teraz boję się inwestować. Jestem teraz bardzo ostrożna” - wyznała.

Joanna Krupa interesuje się inwestowaniem w kryptowaluty. Na razie nie ma odpowiednich umiejętności, aby wejść na ten jakże skomplikowany rynek, ale nie wyklucza takiej opcji w przyszłości.

Joanna Krupa
Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA Joanna Krupa
Sonda
Co sądzisz o programie Top Model?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE