Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała TWARZ synka! Na jego widok padniecie!

i

Autor: Instagram Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała TWARZ synka! Na jego widok padniecie!

FOTO

Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała TWARZ synka! Na jego widok padniecie!

2022-10-29 14:29

Joanna Opozda do tej pory nie pokazywała w sieci twarzy małego Vincenta. Jednak duma wzięła górę i w końcu Asia zdecydowała się pokazać dużo więcej niż wcześniej. Udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać niemal całą buzię chłopczyka. Ten widok wywołał niemałe poruszenie nie tylko dlatego, że maluszek jest naprawdę śliczny. Vincent to wykapana kopia jednego z rodziców!

Joanna Opozda chce chronić prywatności swojego synka, choć w jednym z wywiadów przyznała, że czasami ma takie momenty, gdy chciałaby pochwalić się przed swoimi znajomymi małym Vincentem i pokazać w sieci, jak wygląda. W końcu wiele dumnych mam tak robi, choć nie są celebrytkami. 

W sobotę (29 października) celebrytka zdecydowała się wrzucić do siebie zdjęcie z synkiem, na którym doskonale widać jego buzię, oczka i usta. Ta fotka potwierdza, słowa Antka Królikowskiego sprzed kilku miesięcy, który cieszył się, że Vincent odziedziczył urodę po mamie.

- Sama zobacz, duże oczy, usta piękne jak mamusia. Jest przepiękny - mówił do dziennikarki "Party" pokazując jej zdjęcie maleństwa.

Teraz fani Joasi mieli okazję osobiście przekonać się, że synek to po prostu jej mała kopia! Vincent ma jasne blond włoski, duże niebieskie oczka i pełne usta, dosłownie identyczne jak u mamy.

- Kolejna nieprzespana noc za nami. Mój kochany synek - czytamy w podpisie do zdjęcia.

Sonda
Czy Antek Królikowski powinien dostać naprzemienną opiekę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany