Julia Wieniawa dostała klapsa leżąc w bieliźnie na łóżku. Aż zapiszczała

2021-09-26 15:24
Julia Wieniawa
Autor: Instagram/Julia Wieniawa Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Aktorka z powodzeniem realizuje się w kolejnych projektach, a także jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na Tok Toku pojawiło się właśnie dosyć osobliwe nagranie, jak Julia Wieniawa pręży się na wielkim łóżku, a jej chłopak Nikodem Rozbicki daje jej ... klapsa.

Julia Wieniawa pręży się na łóżku, aż w końcu dostaje soczystego klapsa

W dzisiejszych czasach trudno jest zostać pełnoetatowym celebrytą bez mediów społecznościowych. Praktycznie wszystkie polskie gwiazdy odkryły jak wielkie zasięgi dają Facebook, Instagram, czy Tik Tok. Pozwalają one nie tylko na regularny kontakt z fanami, ale także generują duże zyski. Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk rodzimego show biznesu, aktorka szturmem podbiła serca fanów i można powiedzieć, że w świecie social media jest już starą wyjadaczką. W jej najnowszym poście na Tik Toku możemy obejrzeć dosyć dwuznaczne nagranie. Młoda gwiazdka leży na wielkim łożu, a jej chłopak, Nikodem Rozbicki skrada się i daje jej soczystego klapsa, aż ta zapiszczała. Nagranie zebrało już ponad 400 tys. serduszek i ponad tysiąc komentarzy. 

Sonda
Korzystasz z Tik Toka?
Tęczowy kordon przeszedł ulicami Opola
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE