Gracja Kalibabka nago i Julia Wieniawa w basenie

i

Autor: Instagram Aktorka zazdrości uczestniczce "Top model" jędrnych piersi

Julia Wieniawia zazdrości piersi Gracji Kalibabce z "Top model"

2020-10-01 8:40

W ostatnim odcinku "Top model" uczestnicy musieli podołać trudnemu zadaniu - nagiej sesji zdjęciowej. Okazuje się, że nikt nie wstydził pokazać się nago przed obiektywem aparatu Marcina Tyszki. Jedne z najodważniejszych póz przybierała Gracja Kalibabka (18 l.), córka Jerzego Kalibabki (+62 l.), słynnego oszusta i uwodziciela, który stał się pierwowzorem "Tulipana". Podczas oceny jury nad urodą dziewczyny z Dziwnowa zachwycała się Julia Wieniawa (22 l.), która była gościem specjalnym "Top model".

Gracja Kalibabka to najmniej lubiana przez widzów TVN uczestniczka "Top model". Podpadła im już w drugim odcinku z rzędu. Wszystko przez torpedowanie współpracy z koleżanką podczas jednego z zadań. Córka "Tulipana" nie była skora do robienia zdjęć Karolinie Kuczyńskiej (26 l.). W czasie gdy ta zrobiła jej kilkadziesiąt zdjęć, Gracja wykonała jej zaledwie kilka fotek. Nie umknęło to uwadze pozostałych uczestników "Top model", którzy najsłabiej ocenili Kalibabką. Gracja podpadła im także w nocy, gdy mówiła przez sen, a w domu i na dworze w tym czasie działy się dziwne rzeczy. Zapalało się i gasło światło, a na zawnątrz było słychać sowę. Jedna z uczestniczek programu stwierdziła, że takie znaki mogą oznaczać rychłą śmierć.

Jeśli chodzi o samo zadanie pokazania się nago, to Gracja Kalibabka nie miała żadnych obiekcji. Bez krępacji zdjęła szlaftok i bez zasłaniania piersi i miejsc intymnych, pozowała do obiektywu. Będąca na miejscu Julia Wieniawa była zachwycona urodą Kalibabki. Podczas oceniania uczestników przyznała, że chciałaby mieć takie jędrne piersi jak Gracja. Sesja Gracji Kalibabki spodobała się także fotografowi Konradowi Werkowiczowi, który umieścił jej nagie zdjęcie na Instastory.

Julia Wieniawa dotyka NAGIEGO PENISA Amerykanina?! Pikantna fota wpadła do sieci. Mamy ją!

Top model: Piekielnie KRĘPUJĄCE zadanie. NAGA SESJA wzbudziła ogromne emocje!

Córka Kalibabki ZJECHANA przez widzów "Top Model": Do Dziwnowa na kuter ryby filetować

Gracja Kalibabka nago

i

Autor: Konrad Werkowicz/Instagram Córka "Tulipana" w nagiej sesji w "Top model"
Wyświetl ten post na Instagramie.
#tb Bali, I miss youuuu ☀️ Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE