Gracja Kalibabka z Top model

i

Autor: Gracja Kalibabka/Instagram Córka Jerzego Kalibabki, słynnego Tulipana

Córka Kalibabki ZJECHANA przez widzów "Top Model": Do Dziwnowa na kuter ryby filetować

2020-09-24 8:55

Gracja Kalibabka (18 l.) po ostatnim odcinku "Top model" stała się jedną z najmniej lubianych uczestniczek show TVN. Wszystko przez swoją wyniosłość i płaczliwość. Córka Jerzego Kalibabki (+62 l.), słynnego oszusta i uwodziciela, który stał się pierwowzorem "Tulipana", mogła wylecieć już na początku programu.

Finaliści 9. edycji "Top model" mają już za sobą pierwszą sesję zdjęciową. Zadanie najsłabiej wykonała Wiktoria Chorążak, która odpadła z programu. Zagrożona była natomiast Gracja Kalibabka. 18-latka z Dziwnowa nie przypadła do gustu widzom TVN. Nie podoba im się, że wbrew regułom programu poprawiła sobie makijaż oraz to, że gdy jest krytykowana to zaczyna płakać i zasłania się śmiercią ojca.

Internauci zalali profil Kalibabki na Instagramie bardzo negatywnymi komentarzami. Oto niektóre z nich (pisownia oryginalna): "kochana do Dziwnowa na kuter ryby filetować  żalosna kalibabka ! Nie płacz marudo tylko do roboty się bierz a nie tatusiem się zaslaniasz, którego wstyd wspomnieć! Łeb chowaj w piach a nie w chmurach", "Jesteś mega totalnie aseksualna i taka mega irytująca", "Co to za ckliwa historia z tatusiem ? Rozumiem,ze byl ojcem roku ups chyba jednak nie wiec po co lansowac sie na recydywiscie i oszuscie jakby to byl jakis bohater. Slabe ale widocznie aktorstwo ma sie w genach"

"TOP MODEL": Córka Kalibabki dostała pierwsze ostrzeżenie. Takie rzeczy są NIEDOPUSZCZALNE

Uwodził i okradał kobiety. Jego dzieci zachwycają w show TVN

Groby gangsterów i znanych przestępców. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE