Gracja Kalibabka TOP MODEL

i

Autor: Instagram

"TOP MODEL": Córka Kalibabki dostała pierwsze ostrzeżenie. Takie rzeczy są NIEDOPUSZCZALNE

2020-09-23 23:24

Córka słynnego uwodziciela, Jerzego Juliana Kalibabki, była o włos od odpadnięcia w "Top Model". Dziewczyna już dostała nauczkę za swoje zachowanie. Gracja jest bardzo pewna siebie i zawsze mówi, co myśli, czym nie zdobywa sympatii wśród innych uczestników. Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej nie zachowała się, jak na modelkę przystało. Była zagrożona i prawie opuściła show. Kto odpadł?

Na początku kolejnego odcinka 9. serii "Top Model" odbyły się metamorfozy. Uczestnicy zyskali nowe fryzury. Pojawiły się gorzkie łzy i szantaż.  Jednej z dziewczyn proponowano bardzo śmiałą fryzurę. Ostatecznie, efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. W dalszej części odcinka kolejne wyzwania dla przyszłych modelek i modeli. Pokaz mody i sesja zdjęciowa, na której jedna z uczestniczek zachowała się mało profesjonalnie. 

"TOP MODEL": Chcieli zrobić z niej chłopaka! Mogła wylecieć z programu [Galeria]

Gracja Kalibabka to córka legendarnego uwodziciela z czasów PRL, Jerzego Juliana Kalibabki. 18-latka razem ze starszym o dwa lata bratem, postanowiła wziąć udział w tegorocznej edycji "Top Model". Gracja wyróżnia się silnym charakterem. Dziewczyna celuje w wygraną, a dziś była bardzo bliska odpadnięcia z programu. Podczas przygotowań do sesji zdjęciowej postanowiła poprawić sobie makijaż. Tego modelki nie robią, bo zajmują się nimi profesjonalni makijażyści. Gracja poprawiła sobie brwi. Od razu zostało to zauważone. Dziewczyna się rozkleiła i wpadła w panikę. Swoje zachowanie tłumaczyła w bardzo dziwny sposób: - Myślałam o tacie, że go ze mną tutaj nie ma i nie widzi tych moich wszystkich sukcesów. I dlatego poszłam do toalety, żeby te emocje ze mnie zeszły i rozmazałam się. Jurorzy byli nią bardzo zawiedzeni. Joanna Krupa skrytykowała córkę Kalibabki. Uznała, że daje jej ostatnią szansę na poprawę, bo życie prywatne nie może szkodzić zawodowemu.

Dzisiejsze wyzwanie wygrał Ernest. Odpadła Wiktoria. Zgadzacie się z werdyktem jury?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE