Jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niedawno została babcią. Tak wygląda wnuczka Małgorzaty Walewskiej

2021-11-12 20:29
Małgorzata Walewska
Autor: WBF

Wielki finał programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” właśnie trwa. Po tygodniach ciężkiej pracy na planie, do finału dostali się: Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska i Adam Zdrójkowski. To właśnie oni zawalczą o Złotą Twoją Twarz i 100 tysięcy złotych na cele charytatywne. Tymczasem, w zeszłym miesiącu, jurorka muzycznego show Małgorzata Walewska doczekała się wnuczki! Córka śpiewaczki pochwaliła się uroczymi zdjęciami maleństwa. Widzicie podobieństwo do babci?

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wymaga od uczestników wykazania się zarówno wokalnie, jak i tanecznie. W każdym odcinku gwiazdy wcielają się w popularnych wokalistów i wokalistki. Na Wikipedii czytamy, że zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 tys. złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Po kilku tygodniach czworo uczestników z największą liczbą punktów przechodzi do finału, w którym sami decydują, w którą postać się wcielą. Pozostali uczestnicy także biorą udział w ostatnim odcinku, występując w pozakonkursowych duetach. W finale jurorzy nie przyznają punktów, lecz wspólnie ustalają klasyfikację końcową. Zwycięzca wygrywa czek o wartości 100 tys. złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Zobacz wyżej GALERIĘ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Finał

Małgorzata Walewska została babcią!

Jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Małgorzata Walewska w zeszłym miesiącu została babcią! Jej córka Alicja Kokosińska, w mediach społecznościowych pochwaliła się uroczymi zdjęciami niemowlęcia.

„W zasadzie można się już pochwalić: Niedawno powitaliśmy na świecie naszą małą Magdalenkę Hej wszyscy! Cieszcie się razem z nami!” – napisała pod zdjęciem szczęśliwa mama.

Top Chef 3 odcinek 6, MAŁGORZATA WALEWSKA
Autor: Polsat Top Chef 3 odcinek 6, MAŁGORZATA WALEWSKA
Sonda
Czy wnuczka Małgorzaty Walewskiej jest do niej podobna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE