Justyna Steczkowska zdradza sekret idealnej figury. Tego produktu unika jak ognia

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS

"Myślę, że mam ciekawy pomysł"

Justyna Steczkowska na Eurowizji? Jej słowa nie pozostawiają złudzeń! Jest tylko jedna przeszkoda

2023-09-08 9:43

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Aktualnie możemy ją oglądać w roli trenerki w programie "The Voice of Poland". W odcinku jedna z uczestniczek zaśpiewała utwór „Tattoo”, dzięki któremu Loreen wygrała tegoroczną Eurowizję. Tym samym do jurorki wróciły wspomnienia. Pokusiła się o mocną deklarację.

Justyna Steczkowska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Swoją wielką karierę zaczęła w programie "Szansa na Sukces", którego została laureatką, śpiewając wówczas piosenkę "Boskie Buenos" zespołu "Maanam". Od tej wygranej jej kariera nabrała rozpędu. Wokalistka reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji w 1995 roku w Dublinie śpiewając utwór "Sama". Czyżby Justyna Steczkowska zatęskniła za konkursem? Wyznała ostatnio, że mogłaby jeszcze raz reprezentować nasz kraj.

Justyna Steczkowska na Eurowizji? Jest tylko jeden problem!

Podczas programu "The Voice of Poland" jedna z uczestniczek zaśpiewała piosenkę "Tattoo", dzięki której Loreen ze Szwecji po raz drugi wygrała konkurs Eurowizji. Po występie Justyna Steczkowska powiedziała:

- Aż pomyślałam, że warto raz jeszcze znaleźć w sobie siły, żeby pojechać i przeżyć ten wielki show... - powiedziała w programie trenerka.

Tuż po nagraniach programu, artystka zdradziła dlaczego ponownie chciałaby stanąć na eurowizyjnej scenie.

- Eurowizja w ostatnich latach stała się największym telewizyjnym show wokalnym. Myślę, że mam ciekawy pomysł na piosenkę, która miałaby szansę mieć dobry odbiór. Ale czy zdążę w tym roku mając już zakontraktowanych prawie 50 koncertów? Tego nie wiem...  - powiedziała po nagraniach Justyna Steczkowska.

Zobacz poniższą galerię:

Justyna Steczkowska marzy, by wrócić na Eurowizję! Szczere wyznanie gwiazdy
Sonda
Podoba ci się Steczkowska w roli trenerki "The Voice of Poland"?