Kacperek z Rodzinki.pl jest zakochany?!

i

Autor: Intagram/@mateopawlowski, TikTok/@milfpl

Pasują do siebie?

Kacperek z "Rodzinki.pl" jest zakochany?! Do sieci trafiło nagranie, na którym całuje się z ponętną blondynką!

2023-02-15 10:30

Mateusz Pawłowski (19 l.) zdobył ogólnopolską popularność dzięki roli Kacperka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Obecnie chłopak nie występuje już na ekranie, ale nie wyklucza powrotu do aktorstwa. Nie tak dawno Pawłowski wyznał, że nie ma dziewczyny. Teraz okazuje się, ze te słowa nie są już aktualne, bo do sieci trafiło nagranie, na którym całuje piękną blondynkę!

Mateusz Pawłowski to aktor, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola Kacperka Boskiego w serialu TVP2 "Rodzinka.pl". Chłopak grał w niej w latach 2011-2020, a pracę na planie rozpoczął jako 7-latek. W czerwcu 2022 roku Pawłowski świętował osiemnaste urodziny. Dziś nie pojawia się już na ekranie, bo jego priorytetem jest nauka. W maju 2023 roku będzie podchodził do matury. Nie wyklucza jednak powrotu do aktorstwa, choć jak powiedział w podcaście "Wykolejeni" kilka miesięcy temu, przez pracę na planie "Rodzinki.pl" bardzo dużo stracił.

Mateusz Pawłowski jest w związku? Na nagraniu całuje się z piękną dziewczyną!

W rozmowie z prowadzącymi podcast Pawłowski zdradził, że nie ma dziewczyny, ale działa w tym kierunku i korzysta nawet z Tindera. Wygląda na to, że te słowa są już nieaktualne, bo do sieci trafiło nagranie, na którym młody aktor całuje się z piękną blondynką! Dziewczyna opublikowała je na swoim profilu na TikToku. Jak możemy dowiedzieć się z jej Instagrama, ma na imię Kornelia. Sądząc po strojach, w których pokazała się para, prawdopodobnie byli razem na studniówce. Tajemnicza dziewczyna miała na sobie niebieską, połyskującą sukienkę, a Mateusz czarny garnitur i muchę.

Zobaczcie Mateusza i Kornelię na nagraniu i screenach. Pasują do siebie?

Mateusz i Kornelia

i

Autor: TikTok/@milfpl
Kornelia

i

Autor: TikTok/@milfpl
Sonda
Oglądałeś serial "Rodzinka.pl"?

O posiadaniu broni, starzeniu się i prawie do orgazmu po czterdziestce...

Posłuchaj niesamowitej rozmowy Marcina Mellera z Ewą Winnicką!

Listen on Spreaker.