Kaja Gniecioszek

i

Autor: Materiały prasowe Lemon Records

Kaja Gniecioszek zagrozi Viki Gabor? Już zaczyna koncertować

2022-06-13 16:21

Choć ma zaledwie 15 lat, już podbija polski rynek muzyczny. Kaja Gniecioszek, która ze swoim hitem „Głowa do góry” zadebiutuje na tegorocznym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, już dziś da swój koncert dla słuchaczy Radia SuperNova. Czy Viki Gabor może obawiać się konkurencji?

Kaja Gniecioszek urodziła się w Kostrzynie nad Odrą. Z muzyką związana jest od dziecka. Pierwszy tekst napisała, gdy miała 8 lat, a swój debiutancki utwór „Nie wymazał nas czas” został wydany w 2019 roku. Nastolatka nie zwalnia tempa. W okresie pandemii nagrała 5 nowych piosenek, a jedną z nich będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. - Mamy to. Już niedługo widzimy się w Opolu!(...) Trzymajcie za mnie kciuki i widzimy się przed telewizorami już w czerwcu! - chwaliła się na Instagramie. A już we wtorek 14 czerwca na stronie Radia SuperNova www.radiosupernova.pl i na YouTube stacji o godz. 12:00 będzie można zobaczyć koncert młodej wokalistki. Kaja poza utworem „Głowa do góry” zaśpiewa także słynną „Aleję Gwiazd”, a także „Nie chcę już” i „Jeszcze raz”.

Przeczytaj także: Kaja Gniecioszek szczerze o Debiutach w Opolu, rywalizacji i ciężkiej pracy w drodze na szczyt [WYWIAD]

Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej od dziecka wiedziała, że muzyka jest jej pasją. Obecnie Gniecioszek nie odpoczywa, tylko pracuje nad nowym materiałem, który już niedługo będziemy mieli przyjemność usłyszeć.

Kaja bez wątpienia jest jedną z najlepiej zapowiadających się artystek polskiej sceny muzycznej. A, że jest rówieśnicą Viki Gabor, istnieje prawdopodobieństwo, że równie szybko stanie się równie popularna.

Nasi Partnerzy polecają