Karina z Chłopaków do wzięcia sfotografowana w markecie! Ten widok wbija w ziemię! [FOTO]

i

Autor: Facebook Karina z "Chłopaków do wzięcia" sfotografowana w markecie! Ten widok wbija w ziemię! [FOTO]

Tego się nie spodziewaliśmy!

Karina z "Chłopaków do wzięcia" sfotografowana w markecie! Ten widok wbija w ziemię! [FOTO]

2022-12-20 15:45

W okresie przedświątecznym miliony Polaków robią spore zakupy w dyskontach. Bywalcy jednego z marketów w Kędzierzynie mogli się bardzo zdziwić na widok Kariny Koch znanej z programu "Chłopaki do wzięcia". Jednak siostra Stefana wcale nie pojawiła się tam, by zrobić zakupy. Karina przyciągała uwagę wszystkich dość nietypowym strojem. Zrobiła to w ważnym celu!

Karina Koch występowała w telewizji u boku brata, który zdecydował się szukać miłości w programie do "Chłopaki do wzięcia". Stefan znalazł już swoją drugą połówkę i nawet już jej się oświadczył. Ukląkł przed Aldoną w romantycznej scenerii w trakcie spaceru po Parku Olimpijskim w Monachium.

- Bardzo mnie zaskoczył, nie spodziewałam się tego. Szliśmy razem w parku Olimpia i tam mi się oświadczył. Na razie o ślubie jeszcze nie rozmawialiśmy - mówiła poruszona Aldona w rozmowie z Telemagazynem.

Być może na oświadczyny wpływ miał fakt, że para spodziewa się dziecka.

W nowych odcinkach "Chłopaków do wzięcia" Karina pojawia się już sama i relacjonuje swoje poszukiwania partnera. Niedawno rozpadł się jej kolejny związek. Tymczasem na Facebooka trafiło zdjęcie Kariny, które zrobiono w jednym z marketów w Kędzierzynie. Karina przebrana za anioła stoi przy wejściu i zbiera pieniądze do puszki. Robi to w bardzo szlachetnym celu.

- Jestem Aniołkiem. Od 12 do 15 tej można mnie spotkać w markecie w Kędzierzynie. Pomagam w zbiórce na schronisko dla zwierząt. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich - napisała dumna z siebie Karina.

Zobaczcie zdjęcie niżej. Postawa godna podziwu?

Nasi Partnerzy polecają