Karolina Pajączkowska już tak nie wygląda! Dziennikarka postawiła na odważną metamorfozę!

2023-09-25 17:58

Karolina Pajączkowska zdecydowała się zmienić swoją fryzurę! Dziennikarka udała się do fryzjera, by zacząć nowy etap w swoim życiu. Gwiazda postanowiła na bardzo ostre cięcie! Internauci nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli ją w nowej odsłonie! Zobaczcie, jak teraz wygląda Karolina Pajączkowska!

Karolina Pajączkowska

i

Autor: AKPA Karolina Pajączkowska - dziennikarka TVP

Karolina Pajączkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Piękną prezenterkę przez długi czas mogliśmy oglądać w programach TVP, prowadziła również festiwal w Opolu. Jakiś czas temu, zdecydowała się zmienić swoje życie i poinformowała, że odchodzi z Telewizji Polskiej. Nowa fryzura jest przedsmakiem wielkich zmian w życiu dziennikarki. Internauci byli zadziwieni tą zmianą. Zobaczcie te zdjęcia!

Karolina Pajączkowska z nową fryzurą! Ależ metamorfoza!

Karolina Pajączkowska w poniedziałkowe popołudnie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie swoją metamorfozą. Jak sama zaznacza, ma być to początek wielkich zmian w jej życiu.

- Życiowe zmiany to zawsze ostre cięcie. Nie będę pisać za wiele. Jutro przedstawię Państwu prawdziwą Karolinę Pajączkowską. Moją historię i to kim naprawdę jestem - napisała tajemniczo na Instagramie. 

Fani byli zaskoczeni zmianą wizerunku dziennikarki, ale zmiana przypadła im do gustu.

- Karolinka wyglądasz obłędnie - napisał jeden z fanów pod zdjęciem.

Zobacz poniższą galerię:

Dewajtis. Nowy serial TVP wg powieści Marii Rodziwiczówny - ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany