Karolina Szostak jest w ciąży?! Wszyscy patrzyli tylko na jej brzuch! [FOTO]

i

Autor: AKPA Karolina Szostak jest w ciąży?! Wszyscy patrzyli tylko na jej brzuch! [FOTO]

Zobacz zdjęcia!

Karolina Szostak jest w ciąży?! Wszyscy patrzyli tylko na jej brzuch! [FOTO]

2023-01-23 17:20

W ostatnią sobotę (21 stycznia) Karolina Szostak (47 l.) brylowała na czerwonym dywanie, a jej kreacja przyciągnęła uwagę i wzrok czujnych fotoreporterów. Dziennikarka założyła na siebie marynarkę, która - zdaniem wielu jej fanów - miała ukryć jej brzuch. Zastanawiają się, czy Karolina Szostak jest w ciąży. Zobaczcie zdjęcia. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Karolina Szostak od lat związana jest z telewizją Polsat, w której prezentuje wiadomości sportowe. Jednak jej nazwisko znają dziś nie tylko fani sportu, a wszystko to za sprawą zjawiskowej metamorfozy, którą przeszła. Karolina Szostak schudła ponad 30 kilogramów, a o wymarzoną sylwetkę walczyła, jak lwica. Nic dziwnego, że jej życiem prywatnym zaczęło się interesować coraz więcej ludzi. Jakiś czas temu w rozmowie z Vivą dziennikarka opowiadała o rozstaniu z partnerem. Dziennikarka spytała ją, czy to pandemia zabiła ten związek.

- Myślę, że nie. Tak naprawdę nie wiem. Nie chce mi się tego analizować, to nie ma sensu. Wypalił się. Zabrakło kropki nad i. Może to nigdy nie była miłość? Może wszystko wcześniej się skończyło, a pandemia tylko wydłużyła agonię? – rozważała Karolina.

W ostatnią sobotę Karolina Szostak brylowała na salonach i była jedną z gwiazd, która przyciągała wzrok na Gali Tygodnika "Piłka Nożna". Dziennikarka postawiła na czerwony garnitur i dodatki w tym samym kolorze. Szczególną uwagę zwrócił jednak sposób, w jaki ułożyła się marynarka na jej brzuszku. Niedawno fani dziennikarki zastanawiali się, czy dopadł ją efekt jojo.

- Dobrze mówili o tym efekcie jojo. Nie da się tego utrzymać, ale i tak Panią uwielbiam – napisała jedna z fanek dziennikarki pod jej zdjęciem sugerując, że ta walczy z efektem jojo.

Karolina Szostak zaprzeczyła tym doniesieniom.

- Da się spokojnie, ubranie nie odzwierciedla - przekonywała 47-latka.

Teraz wielu internautów sugeruje, że duża marynarka Karoliny miała ukryć ciążowe krągłości.

- Pani Karolina w ciąży? Gratulować?

- Te za duże marynarki nie dla pani figury, Karolino, chyba że coś pani ukrywa.

- No chyba, że ciąża.

- Zdecydowanie to jak jej się materiał bluzki i spodni układa ciążę sugeruje – czytamy w komentarzach.

Karolina Szostak pozostawiła je jednak bez odpowiedzi. Zobaczcie niżej zdjęcia i piszcie, czy uważacie, że coś jest na rzeczy?

Nasi Partnerzy polecają