Otworzył się podczas wywiadu

Karpiel-Bułecka i Krupińska kłócili się tak mocno, że w końcu musiało do tego dojść. Muzyk przerywa milczenie!

2023-07-10 12:31

Sebastian Karpiel-Bułecka (47 l.) i Paulina Krupińska (36 l.) są od jakiegoś czasu w związku małżeńskim. O tej parze od dawna krążą plotki dotyczące kryzysów, jakie rzekomo mają co jakiś czas przechodzić. Pisano nawet, że para wdaje się w wybuchowe kłótnie, a ich temperamenty często się ścierają. Jak jest prawda? Karpiel-Bułecka przyznaje, że kłótnie rzeczywiście się zdarzały. On i Krupińska kłócili się tak mocno, że w końcu musiało do tego dojść. Muzyk przerywa milczenie i zdradza całą prawdę.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wzięli ślub kilka lat temu. Oboje marzyli o założeniu rodziny. Chcieli mieć dwójkę dzieci i to się udało. "Spotkałem osobę na swojej drodze, która chciała podobnych rzeczy jak ja, która też marzyła o dzieciach, o domu, o rodzinie i myślę, że to zadziałało dzięki temu", powiedział Karpiel-Bułecka podczas ostatniego wywiadu u Żurnalisty. W trakcie tej samej rozmowy muzyk postanowił odnieść się do głośnych plotek, jakoby w jego związku dochodziło często do kryzysów i wybuchowych kłótni. Okazuje się, że kłótnie rzeczywiście się zdarzają. Było tak gorąco, że w końcu musiało dojść do rozpogodzenia. W końcu, jak to mówią, po wielkiej burzy zawsze wychodzi słońce. Karpiel-Bułecka przerwał tym samym milczeniem i zdradził, jak naprawdę wygląda atmosfera w jego domu.

Karpiel-Bułecka i Krupińska kłócili się tak mocno, że w końcu musiało do tego dojść. Muzyk przerywa milczenie!

Sebastian Karpiel-Bułecka powiedział w rozmowie z Żurnalistą, że doniesienia o kryzysach w jego związku z Pauliną Krupińską są przesadzone, choć kłótnie rzeczywiście się zdarzają.

- Rzeczywiście, jak docieraliśmy się te pierwsze takie lata w małżeństwie, kiedy przyszły dzieci, no to zdarzały się nam kłótnie, bo to jednak nowe wyzwania i nagle nowe obowiązki, każdy miał swoje życie prywatne, zawodowe, musieliśmy się w tym jakoś odnaleźć, dopasować, ale to jest zupełnie normalne, myślę, że większość ludzi tak ma. Ale teraz się zupełnie nie kłócimy. Jakbyś się teraz mnie spytał, kiedy się ostatni raz pokłóciłem z żoną, to z ręką na sercu bym ci powiedział, że nie pamiętam, bo nie wiem - powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka.

Muzyk nie ukrywał również, że podczas kłótni pojawiły się nawet groźby rozwodu. Ale to tylko takie "straszenie". Na szczęście po wielkiej burzy i kłótniach, które miały miejsce w przeszłości, już nie ma śladu. Życzymy, aby tak zostało, i wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz również galerię zdjęć: Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska. Historia miłości

Sonda
Sebastian Karpiel-Bułecka. Lubisz jego muzykę?
Sebastian Karpiel-Bułecka: W rozliczeniu za projekt domu kolega zrobił mi skrzypce
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany