Kasia Kowalska

i

Autor: AKPA/Piętka

To jakiś pech

Kasia Kowalska przeżywa dramat. COVID znów zaatakował jej bliskich!

2023-02-19 19:20

Kasia Kowalska (50 l.) jako jedna z pierwszych artystek w Polsce przestrzegała przed COVID-19, podejrzewała bowiem, że na koronawirusa choruje jej córka. Ola Kowalska dosłownie walczyła wtedy o życie w londyńskim szpitalu. Sama piosenkarka również przeszła COVID i długo dochodziła do siebie. Właśnie przekazała informacje, że wirus znów atakuje jej bliskich. Kowalska musiała zmienić swoje plany zawodowe.

Kasia Kowalska na początku 2020 roku zamieściła w sieci poruszające wideo, w którym zaapelowała do fanów, by uważali na wirusa COVID-19 i zostawali w domach. Piosenkarka drżała wtedy o życie swojej córki, która w niewyjaśnionych na wtedy okolicznościach trafiła do szpitala w Londynie. Olę Kowalską wprowadzono w stan śpiączki, a piosenkarka przez obowiązujące zakazy nie mogła do niej polecieć. Ostatecznie okazało się, że córka Kasi Kowalskiej walczyła z agresywnym adenowirusem. 

Rok później artystka w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" wyznała, że w kwietniu 2021 roku ona i jej rodzina walczyła z koronawirusem. Po pół roku Kowalska nadal czuła konsekwencje zakażenia. - Jest regres pamięciowy, jest regres mięśniowy, zmęczenie i bóle. Ale nie rozmawiajmy o tym, bo to źle wpływa na mój image - żartowała mimo wszystko Kasia.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Kasia Kowalska cierpi przez COVID. Konsekwencje po chorobie. WIDEO

I choć wydaje się, że ludzie zaczęli już zapominać o epidemii COVID-19, Kasia Kowalska po raz kolejny odczuła jej obecność. Wirus rozpanoszył się w jej zespole, przez co artystka musi odwołać koncert. Zamieściła w sieci krótki komunikat:

"Moi drodzy,W związku z pojawieniem się kilku przypadków zachorowania na Covid w naszym zespole, z wielkim żalem informuję Was o konieczności przełożenia jutrzejszego koncertu w Białymstoku. Nowy termin to 21.03.2023r. o godz.19:00.Dziękuję za wyrozumiałość i do zobaczenia w pierwszy dzień wiosny.Kasia" - czytamy na Facebooku Kasi Kowalskiej.

Zespołowi i samej Kasi życzymy zdrowia!

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają