Kasia Kowalska cierpi przez COVID. Konsekwencje po chorobie. WIDEO

2021-10-26 6:20
Kasia Kowalska
Autor: Akpa Kasia Kowalska

Kasia Kowalska (48 l.) wygląda świetnie i nic nie wskazuje na to, by miała problemy ze zdrowiem. A jednak. Po tym, jak w tym roku zachorowała na koronawirusa, do dziś zmaga się z konsekwencjami groźnego wciąż wirusa. Co dolega piosenkarce?

Przed rokiem Kasia Kowalska przeżywała dramat, gdy jej córka nagle trafiła do szpitala w Londynie z zapaleniem płuc. Wszyscy, łącznie z piosenkarką, podejrzewali, że Ola (23 l.) znalazła się pod respiratorem przez COVID-19. Później dopiero okazało się, że dziewczynę zaatakował agresywny adenowirus.

NIE PRZEGAP: Dziennikarka TVN przeżyła chwile grozy. Jej córka walczyła o zdrowie w szpitalu

Ale sam koronawirus i tak dał popalić rodzinie Kowalskiej. Piosenkarka zachorowała w tym roku i, jak nam wyznała, do dziś zmaga się z powikłaniami po chorobie.

- W swoje urodziny byłam pierwszy raz zaziębiona i musiałam odwołać spotkanie ze znajomymi. Pierwszy raz byłam chora. To jest efekt tego, ze w kwietniu wszyscy przeszliśmy COVID. Wszyscy czujemy jego skutki - opowiedziała Kasia Kowalska w rozmowie z "Super Expressem".

Z jakimi skutkami zmaga się Kasia Kowalska?

- Jest regres pamięciowy, jest regres mięśniowy, zmęczenie i bóle. Ale nie rozmawiajmy o tym, bo to źle wpływa na mój image - żartuje mimo wszystko Kasia.

Zobaczcie nasze wideo.

Kasia Kowalska o skutkach przejścia COVID-19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE