Katarzyna Bosacka

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Na sam widok robi się niedobrze

Bosacka pokazała, czym się karmi kibiców w Katarze. "Paskudne, obleśne, potworne!"

2022-11-30 15:45

Katarzyna Bosacka (50 l.) postanowiła poczynić na instagramowym koncie wpis na temat jedzenia, jakim raczą się kibice Mistrzostw Świata w Katarze. Wrzuciła zdjęcia i grzmiała: "Paskudne, obleśne, potwornie drogie, po prostu kata(r)strofa!" - czytamy. To faktycznie takie świństwo?

30 listopada reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra ostatni mecz grupowy, tym razem z Argentyną, który może zapewnić jej awans do następnego etapu Mistrzostw Świata. O tym, czy będzie triumfować, przekonamy się wieczorem, tymczasem Katarzyna Bosacka spieszy z informacjami na temat warunków życia, w jakich przychodzi funkcjonować kibicom obecnym w Katarze. Skupiła się na jedzeniu, które nie wygląda apetycznie. Puściły jej nerwy.

Katarzyna Bosacka pokazała, co się je w Katarze. "Paskudne, obleśne, potworne!"

Katarzyna Bosacka opublikowała na Instagramie wpis, który poświęciła śmieciowej żywności, na jaką trafić mogą wszyscy kibice, którzy udali się do Kataru, by dopingować swoje drużyny na tegorocznym mundialu. Pokazała, jak wyglądają tamtejsze burgery.

- Paskudne, obleśne, potwornie drogie, po prostu KATA(R)STROFA! To słowo o jedzeniu na stadionach w Katarze mówi wszystko. I tak wiem, wiem, jedzenie na meczach piłkarskich na całym świecie to nie catering od Ani Lewandowskiej. Wszędzie królują hamburgery, hot-dogi albo kiełbasa stadionowa gięta parzona. W Katarze organizatorzy przeszli jednak samych siebie - zaczęła.

I tak też za niskiej jakości burgera należy zapłacić ok. 50 zł (40 riali katarskich), natomiast za ubogą w dodatki sałatkę grecką 49 zł. "Hitem" natomiast jest bułeczka z czekoladą za 19 złotych.

Obserwatorzy Bosackiej są przerażeni i wprost piszą, że wcale nie zazdroszczą kibicom, którzy oglądają mecze w Katarze na żywo. Zdecydowanie wolą dopingować swoje drużyny z kanapy, z domowymi i pysznymi daniami, które sami przyrządzili.

Sonda
Kto wygra Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają