Zmordowana Kasia Cichopek chwali się, że spaliła 300 kalorii. Tak wygląda jej weekend z dziećmi

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express

jak to się stało?!

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustwa. "Nie dajcie się nabrać"

2023-07-20 14:04

Katarzyna Cichopek (40 l.) to znana polska aktorka i prezenterka telewizyjna. O jej miłości najpierw do Marcina Hakiela, a potem do Macieja Kurzajewskiego mówiła cała Polska. Jak się okazuje, znana celebrytka spotkała się ostatnio z ogromnym okropieństwem. Padła ofiarą sporego oszustwa i przestrzega przed tym swoich ukochanych fanów.

Katarzyna Cichopek ofiarą oszustwa. Ostrzega fanów

Coraz więcej gwiazd stawia na kontakt z fanami poprzez social media. Kasia Cichopek chwali się w internecie swoimi wakacjami, ważnymi momentami, a nawet decyzjami. Często też reklamuje swoje własne produkty takie jak biżuteria czy kosmetyki.

Stwarza to małe niebezpieczeństwo, bo ktoś cwany może wykorzystać takie zdjęcia to stworzenia wielkiego oszustwa. Jak się okazuje, ofiarą takie sytuacji stała się właśnie Kasia Cichopek. Jej zdjęcia wykorzystano do zachęty do zakupów środków odchudzających, które rzekomo mogą pomóc utrzymać szczupłą figurę.

Post na Facebooku zawierał zdjęcie stojącej Katarzyny Cichopek w pięknej, długiej, niebieskiej sukience. Obok znajdowała się szklanka z proszkiem niewiadomego pochodzenia.

Celebrytka od razu napisała. - Kochani nie dajcie się nabrać! To oszustwo! - napisała na instastories Cichopek.

Co ciekawe, niedawno podobną ofiarą oszustwa, gdzie wykorzystano w złym celu zdjęcia był… Maciej Kurzajewski. Popularnie zwane Kurzopki nie mają ostatnio szczęścia.

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Sonda
Oszustwo w internecie. Czy spotkałeś się z próbą wyłudzenia pieniędzy?