Katarzyna Cichopek odchodzi z "M jak miłość"? Pokazała wzruszające zdjęcie z ostatniego dnia na planie

2021-03-21 17:23
Katarzyna Cichopek odchodzi z M jak miłość
Autor: AKPA Katarzyna Cichopek odchodzi z M jak miłość

Katarzyna Cichopek z serialem "M jak miłość" jest związana od samego początku, czyli od 2000 roku. Grana przez nią Kinga Zduńska to jedna z ulubionych bohaterek produkcji TVP. Ostatnio na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło widzów. "Ostatni dzień na planie" - brzmiał podpis.

Katarzyna Cichopek dzięki roli w "M jak miłość" została jedną z największych gwiazd w Polsce. W ostatnich latach prowadziła wiele programów rozrywkowych, a niedawno dołączyła do grona prowadzących poranny show "Pytanie na śniadanie". Napisała także książki o tym jak być sexy mamą. Czy teraz miałaby pożegnać się z rolą w serialu TVP2? 

Katarzyna Cichopek po 20 latach odejdzie z "M jak miłość"?! Dramatyczny wypadek Kingi

- Jestem pokorną osobą, wierną aż po grób. Zawsze doceniałam fakt, że mogę grać w tak popularnym serialu. Oczywiście był czas, że byłam bardziej zmęczona, np. kiedy studiowałam dziennie psychologię. Potem gdy urodziłam dzieci. Doceniam, że produkcja zadbała o nasz komfort. Młode mamy mogły przyjeżdżać na plan z dziećmi, karmić między ujęciami. I za to jestem ogromnie wdzięczna" - mówiła gwiazda o swojej roli w "Party".

Ostatnio jednak zamieściła zdjęcie, które zaskoczyło fanów serialu. 

"Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy…" - zaczęła swój wpis. Na szczęście szybko wyjaśniła, że to ostatni dzień przed przerwą! "Do zobaczenia za miesiąc na planie "M jak miłość", a przed telewizorami widzimy się normalnie w poniedziałki i we wtorki" - dodała serialowa Kinga Zduńska.

Widzowie mogą odetchnąć z ulgą!

Tragiczny koniec Mroczka w "M jak miłość"?! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń. Szokujące zdjęcie

M jak miłość. Miłosne igraszki Katarzyny Cichopek z mężem w Bałtyku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE