O tym wiedzieli tylko najbliżsi! Katarzyna Cichopek dopiero teraz wyznała prawdę o chorobie swoich dzieci!

2021-10-21 16:14
Katarzyna Cichopek o chorobie swoich dzieci
Autor: AKPA Katarzyna Cichopek o chorobie swoich dzieci

Katarzyna Cichopek jest dumną mamą dwojga dzieci: 12-letniego Adasia i 7-letniej Helenki. Gwiazda "M jak miłość" często pokazuje ich zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dba jednak, by ich twarze nie były widoczne w całości. Nie stroni też od odpowiedzi na pytania dotyczące jej pociech i choć w ostatnim czasie padło ich naprawdę mnóstwo, nigdy nie wspomniała o tym, że chorują. Teraz Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała, z jakimi przypadłościami mierzą się jej dzieci.

Katarzyna Cichopek z wykształcenia jest psychologiem. W ostatnim czasie często zadawano jej pytania o to, jak ona i jej dzieci znieśli nauczanie zdalne. Gwiazda "M jak miłość" słowem nie wspomniała, że z jej dziećmi nie było najlepiej. Teraz w rozmowie z Pomponikiem zdobyła się na szczere wyznanie. Adaś i Helenka wrócili już do szkoły, ale wciąż mierzą się z poważnymi dolegliwościami. Dzieci Katarzyny Cichopek cierpią przez stany lękowe i depresję. O ich problemach ze zdrowiem do tej pory wiedzieli tylko najbliżsi.

NIE PRZEGAP: Poznaliśmy prawdę o majątku Stanisława z "Rolnik szuka żony"! Jego kandydatki zaczną UCIEKAĆ?!

- Wiem, jakie to ważne, żeby budowały kontakty, przebywały z rówieśnikami, były otwartymi ludźmi. Pandemia mocno pozamykała dzieciaki, moje również. Popadają w stany lękowe, depresję i trzeba z nimi walczyć - wyznaje niezwykle szczerze Katarzyna Cichopek.

Z racji wykształcenia, doskonale wie, w jaki sposób pomóc swoim dzieciom w tym trudnym czasie. Razem z mężem zaczęli pracować nad swoimi pociechami i angażować je do wspólnej aktywności.

- Trzeba oswajać te emocje, wspierać i podkreślać, że wszystko będzie dobrze - tłumaczy Katarzyna Cichopek.

NIE PRZEGAP: Małgorzata Pieńkowska usłyszała diagnozę i była zdruzgotana. Dramat gwiazdy "M jak miłość"

Zdaniem aktorki każdy rodzic powinien zrobić wszystko, by dzieciństwo ich dzieci było okresem pełnym szczęścia i beztroski.

- Dzieciństwo to piękny czas. Moje było naprawdę wspaniałe, co zawdzięczam swoim rodzicom. Chcę, by moje dzieci także jak najdłużej się nim cieszyły. Uczę je przy tym odpowiedzialności i staram się je przygotować do życia w świecie dorosłych. Dla mnie zawsze będą małe - mówi poruszona gwiazda "M jak miłość". Aktorka wyraziła też nadzieję, że już niebawem wszystko w ich domu powróci do dawnego porządku.

NIE PRZEGAP: Na czworaka ledwo doczołgała się do toalety. Do Potockiej dotarło, jak źle z nią jest

Sonda
Czy szczepienia na koronawirusa powinny być obowiązkowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE