Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacją. Fani przecierają oczy: "Jak nastolatka"

2021-07-16 13:10
Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacją. Fani przecierają oczy: Jak nastolatka
Autor: Instagram katarzynacichopek/AKPA Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacją. Fani przecierają oczy: "Jak nastolatka"

Katarzyna Cichopek (38 l.)to nie tylko aktorka, ale także prawdziwa influencerka! Celebrytka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami życiem prywatnym, pasjami oraz prezentuje wyszukane stylizacje. Ostatnio Cichopek wrzuciła zdjęcie, które przypadło do gustu fanom! To zupełnie inny styl niż ten, który na co dzień prezentuje aktorka. Fani zgodnie przyznają, że wygląda fantastycznie. Dzięki tej stylizacji ubyło jej lat?

Gwiazda "M jak miłość" to specjalistka w wielu dziedzinach. Nie tylko dobrze radzi sobie w serialu, ale także prowadzi "Pytanie na śniadanie" i spełnia się jako bizneswoman. Katarzyna Cichopek posiada własną markę perfum oraz biżuterii i chętnie współpracuje z firmami, reklamując je za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Z tego powodu celebrytka zaczęła tracić fanów! Mieli już dość, atakujących ich z wielu publikowanych postów, reklam? Mimo to Cichopek wciąż cieszy się popularnością. Tym razem fakt umieszczenia materiału reklamowego umknął uwadze fanów. Wszystko przez wygląd aktorki! Cóż za stylizacja!

Fani zakochani w odważnej stylizacji Cichopek

Katarzyna Cichopek wygląda jak nastolatka! Krótkie szorty, czerwona bandanka i czerwień na ustach. Gorące zdjęcia spotkały się z ogromnym zachwytem fanów aktorki. Zdecydowanie - ta stylizacja odjęła jej lat! Fani nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

- Jak nastolatka 😮❤️

- Jak dziewczyna pinup

- Pięknie 😍😍 taka nastolatka 👏👏 brawo Kasia ❤️

- Taka sobie mała, ładna dziewczynka. Stoi na rogu, aby kogoś poderwać na piękną miłość.

Pod postem pojawiło się wiele pytań o elementy garderoby widocznej na zdjęciach. Jak widać - dobre zdjęcia są kluczem do sukcesu.

Jak dobrze znasz Katarzynę Cichopek? Przekonaj się, rozwiązując poniższy quiz. Zapraszamy!

Bezpodstawny hejt na Cichopek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE