Dowbor

i

Autor: AKPA/Gałązka Dowbor

Tego się nie spodziewaliśmy

Katarzyna Dowbor ma drugą córkę?! Wrzuciła zaskakujące zdjęcie

2022-12-08 8:33

Katarzyna Dowbor (63 l.) pojawiła się ostatnio na wielkiej gali z okazji 30-lecia Polsatu. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć również syna prezenterki Macieja Dowbora, który w stacji prowadzi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kasia zdjęciem pochwaliła się w sieci. Wrzuciła też inną, zaskakującą fotografię, na której podobna do niej kobieta napisała "mamo"...

W mikołajkowy wieczór w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta gala z okazji 30-lecia Polsatu. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd związanych ze stacją. Wśród nich błyszczała Katarzyna Dowbor, która od lat jest gospodynią programu "Nasz nowy dom". Oczywiście nie mogło też zabraknąć też jej syna Macieja Dowbora, który prowadzi show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie Kasia ma także córkę Marysię, która ma 23 lata. Jednak to nie ona wrzuciła do sieci zdjęcie z Dowbor, dopisując "mamo"...

Katarzyna Dowbor ma drugą córkę?

Prowadząca "Nasz nowy dom" świetnie bawiła się na gali Polsatu. Na imprezie pojawiła się także trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. I to właśnie ona zamieściła na swoim Instagramie zaskakujący wpis. Wrzuciła zdjęcie z Katarzyną i dopisała:

"Mamo, cieszę się ogromnie, że nas mylą. Podobieństwo jest. Maciej Dowbor, braciszku...", napisała Agnieszka Hekiert na Instagramie.

Okazuje się, że obie panie są ze sobą mylone. Rzeczywiście łączy je burza rudych włosów. Mają również podobną fryzurę. Co prawda zajmują się zupełnie innymi rzeczami, ale widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

Dowbor, Hekiert

i

Autor: Dowbor, Hekiert/Instagram Dowbor, Hekiert
Sonda
Oglądasz "Nasz nowy dom"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany