Kate Middleton

i

Autor: Tim Rooke/REX

Kate i William z dziećmi na świątecznej kartce. Spójrzcie tylko na Louisa! [ZDJĘCIE]

2018-12-15 9:02

Pałac Kensington opublikował zdjęcie oficjalnej kartki świątecznej brytyjskiej rodziny królewskiej. Na fotografii pojawiła się księżna Kate, książę William oraz trójka ich rozkosznych dzieci. Uwagę zwraca książę Louis, gdyż to pierwszy raz, kiedy mamy okazję tak dokładnie przyjrzeć się najmłodszemu członkowi monarchii.

Na profilu instagramowym Pałacu Kensington, zaprezentowano zdjęcie, które zagości na oficjalnych kartkach świątecznych brytyjskiej rodziny królewskiej. W specjalnej sesji wzięła udział para książęca wraz z dziećmi. To właśnie maluchy kradną show i skupiają na sobie całą uwagę. Po raz pierwszy też mamy okazję tak dokładnie przyjrzeć się najmłodszemu członkowi rodu, czyli księciu Louisowi. Najstarszy George postanowił dać pokaz swojej sprawności fizycznej i stanął na jednej nodze, natomiast Charlotte uśmiechnęła się uroczo. Fotkę wykonano w wiejskiej posiadłości Kate i Williama, czyli Anmer Hall. Autorem zdjęcia jest Matt Porteous.


Kartki świąteczne z wizerunkami rodziny królewskiej mają w Wielkiej Brytanii kilkusetletnią tradycję. Przedstawione poniżej zdjęcie będzie w tym roku pozdrawiało poddanych królowej Elżbiety II w okresie Bożego Narodzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE