Kim jest Kaja Gniecioszek? To ona wygra Debiuty w Opolu?

2022-06-03 12:07

Kaja Gniecioszek to wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej. Już wkrótce usłyszą o niej tłumy, gdyż wystąpi w koncercie debiutów na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wokalistka ma na swoim koncie już kilka singli, a ostatnio furorę robi jej utwór "Głowa do góry". Ile lat ma Kaja Gniecioszek?

Kim jest Kaja Gniecioszek?

i

Autor: Materiały prasowe / Lemon Records Kim jest Kaja Gniecioszek?

Kaja Gniecioszek - kariera. "Głowa do góry" zabrzmi w Opolu

Kaja Gniecioszek to wschodząca gwiazda estrady. Choć ma zaledwie 15 lat, to już może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Nastolatka ma na swoim koncie kilka hitów, w tym cover kultowego utworu "Alei Gwiazd" w klimacie reggae. Bez wątpienia jest ona jedną z najlepiej zapowiadających się artystek polskiej sceny muzycznej. Na pochwałę zasługuje jej ogromna pracowitość. W okresie pandemii nagrała 5 nowych piosenek. Swój talent szlifuje w Poznaniu, a utwory nagrywa w Krakowie, Zielonej Górze i Warszawie. Kaja Gniecioszek współpracuje z jednym z najwspanialszych tekściarzy naszych czasów - Markiem Dutkiewiczem. Na festiwalu w Opolu nastolatka zawalczy o nagrodę w koncercie Debiutów. Na słynnej scenie zaśpiewa utwór "Głowa do góry". Jak doskonale wiemy, występ w Opolu dla wielu gwiazd były trampoliną do sławy. Czy także Kai otworzy on drzwi do wielkiej kariery?

Przeczytaj także: Kaja Gniecioszek szczerze o Debiutach w Opolu, rywalizacji i ciężkiej pracy w drodze na szczyt [WYWIAD]

Kim jest Kaja Gniecioszek? To wyjątkowo utalentowana nastolatka

Kaja Gniecioszek urodziła się w Kostrzynie nad Odrą. Jest wyjątkowo utalentowana muzycznie. Nie tylko śpiewa, ale także pisze i komponuje piosenki, a pierwszy tekst napisała, gdy miała 8 lat. Debiutancki utwór Kai nosi tytuł "Nie wymazał nas czas" i został wydany w 2019 roku. Nastolatka niedawno wydała singiel "Głowa do góry", z którym zaprezentuje się na Festiwalu w Opolu. Kaja od najmłodszych lat wiedziała, że muzyka to jej największa pasja.

Ile lat ma Kaja Gniecioszek?

Kaja Gniecioszek urodziła się 12 czerwca 2007 roku, więc już niebawem skończy 15 lat.

Kaja Gniecioszek na Instagramie

Kaja Gniecioszek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoimi poczynaniami zawodowymi. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat nastolatka mocno się zmieniła! Sprawdźcie, jak kiedyś wyglądała faworytka do zwycięstwa konkursu Debiuty w Opolu.

Sonda
Podoba Ci się piosenka Kai Gniecioszek?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki