Kinga Rusin

i

Autor: AKPA Kinga Rusin

Wyszło niesmacznie?

Kinga Rusin chwali się, ile przekazała na WOŚP. Pada konkretna kwota

2023-01-29 14:38

Kinga Rusin (52 l.) udowodniła, że istnieje życie po odejściu z telewizji. Była gwiazda TVN doskonale radzi sobie jako bizneswoman zajmująca się branżą kosmetyczną. Nie narzeka także na zarobki, co pozwala jej nie tylko mieszkać w różnych częściach świata, ale też przekazać pokaźną sumę na WOŚP. O wszystkim poinformowała oczywiście na Instagramie.

Kinga Rusin to obywatelka świata. W trakcie pandemii koronawirusa wyjechała z Polski i przez ten czas zdążyła odwiedzić kilkanaście różnych państw. Malediwy, Australia, Grecja, Zambia, Francja, Tanzania i Kostaryka – to tylko niektóre z nich. Dziennikarka może pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, a każde nazywa swoim domem, trudno więc powiedzieć, gdzie właściwie mieszka. Ostatnie wideo wskazuje na Kostarykę... Na tle pięknych widoków, pochwaliła się, jak dużą kwotą wsparła WOŚP.

Ile Kinga Rusin przelała na WOŚP?

"My z Markiem tradycyjnie, jak co roku, też chcemy się dołożyć do wspólnej orkiestrowej skarbonki! Zasilimy konto WOŚP ponad 30. tysiącami złotych, żeby wesprzeć zakup specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego do diagnostyki SEPSY. Serdecznie namawiamy do wpłat i licytacji. Każdy gest MA znaczenie" - napisała była gwiazda z TVN. 

"Nasi kostarykańscy przyjaciele, z którymi na co dzień surfujemy byli zachwyceni ideą Orkiestry, kiedy im o niej opowiedzieliśmy. Przesyłają wszystkim Polakom, za naszym pośrednictwem, serdeczne pozdrowienia. Mamy być z czego dumni!" - dodała.

Myślicie, że wypada się tak chwalić?

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają