Oskarżona o stosowanie botoksu  groza i szok!

i

Autor: Instagram / Kinga Rusin; Akpa Oskarżona o stosowanie botoksu groza i szok!

Kinga Rusin oskarżona przez fanów o operacje plastyczne! Nowe zdjęcie wywołało burzę

2022-07-09 19:56

Kinga Rusin stała się obiektem zawistnych plotek! Wystarczyło, by dziennikarka pokazała nowe zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, by rozpętała się wielka burza. "Myślałam że kogoś Pani udostępniła... Super", "To Pani? Jakoś tak inaczej" - piszą fani Kingi Rusin. Wtedy jej ukochany Marek Kujawa nie wytrzymał! Ruszył na odsiecz i rozprawił się z niedowiarkami.

Kinga Rusin pokazała nowe zdjęcie. "To Pani? Jakoś tak inaczej"

Jedno nowe zdjęcie Kingi Rusin wywołało wielką burzę i falę oskarżeń o poprawianie urody! Czyżby to mogło być możliwe, by gwiazda ostrzykiwała się kiełbasianym jadem lub - zgrozo! - zrobiła lifting? Tak sugerują niektórzy fani Kingi Rusin i nie omieszkali ujawnić swoich zapatrywań na Instagramie. Co się stało? Otóż dziennikarka opublikowała zdjęcie z przygotowań do jakiejś tajemniczej imprezy. Kinga Rusin na zdjęciu ma na sobie piękną czerwoną suknię, a twarz gwiazdy... według niektórych wygląda jakoś inaczej. "Myślałam że kogoś Pani udostępniła... Super", "To Pani? Jakoś tak inaczej" - piszą fani Kingi Rusin. "Lifting ? albo magiczne kremy jej firmy ;)" - dodają inne niedowiarki. Wtedy na odsiecz ruszył sam Marek Kujawa, narzeczony Kingi Rusin. Ujawnił, jaka jest prawda i czy Kinga Rusin naprawdę ma nową twarz.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Odeta Moro załamana! Przeżywa horror na wakacjach. "Koniec nie nadejdzie"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mąż aktorki z "Pogody na miłość" nie żyje! William Friend trafiony piorunem

Sonda
Czy Kinga Rusin rzeczywiście wygląda na nowym zdjęciu całkiem inaczej?

Marek Kujawa broni Kingi Rusin. "Wymysły, że Kinga pięknie wygląda po rzekomych zabiegach"

Marek Kujawa w rozmowie z "Pudelkiem" nie krył rozgoryczenia oskarżeniami wysuwanymi pod adresem Kingi Rusin. Oto, co powiedział: "Zarządzam naszą firmą i widzę, że konkurencja cały czas stara się nam szkodzić. Tak traktuję takie ploteczki o rozstaniu czy wymysły, że Kinga pięknie wygląda nie po użyciu naszych kosmetyków, a po rzekomych zabiegach. Jesteśmy razem 12 lat, praktycznie non-stop razem 24/7 i wiem, co mówię" - przysięga Kujawa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Demi Moore ma 60 lat! Pokazała się w bikini. Na ile lat wygląda?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Miss BumBum prześwietliła sobie pupę! "To jest mój dowod"

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."
Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE