Radosne święta rozbrzmiewają kolędami!

i

Autor: materiały prasowe Radosne święta rozbrzmiewają kolędami!

Sound' n' Grace na Boże Narodzenie

Kolędy specjalnie dla czytelników "Super Expressu". Nie przegap!

Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem" czy "Gdy się Chrystus rodzi" - to piękne kolędy, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Specjalnie dla naszych czytelników zespół Sound' n' Grace nagrał 10 najpiękniejszych polskich pieśni świątecznych.

Grupa utalentowanych wokalistów pragnie, aby ich najnowsze, świąteczne wydanie towarzyszyło wszystkim, w każdym momencie. Zarówno tym najbardziej zabieganym za świątecznymi zakupami jak również tym, którzy pozostają w domach przygotowując się do tego wyjątkowego czasu. Trzeba wspomnieć, że to element większego bożonarodzeniowego projektu.

- Nagraliśmy singiel zapowiadający płytę „A pokój na ziemi”. Opowiada o tym, że w święta Bożego Narodzenia łatwiej dostrzec nam nieprzeciętność spotkań oraz relacji z drugim człowiekiem. Magia świąt polega bowiem na dzieleniu się dobrem z innymi i warto pamiętać, by podtrzymywać tę ideę nie tylko w tym jednym dniu lecz przez cały rok. W dzisiejszych czasach, gdy świat jest zwariowany i wszyscy pędzimy w nim nie zwracając niekiedy uwagi na podstawowe sprawy dobrze byłoby zrozumieć, że kotwicą bezpieczeństwa dla każdego z Nas jest drugi człowiek - mówią członkowie chóru.

- Każdy stworzy sobie święta takie, jakie chce pamiętać. Nie zawsze mamy wpływ na to, co nas otacza i na to jak wygląda przestrzeń wokół nas, lecz pewnym jest, że wpływ mamy na to co dzieje się w nas samych... Skoro w święta możemy stworzyć coś pięknego, to z pewnością jesteśmy w stanie robić to przez cały rok - podkreślają artyści.

W środę 14.12 razem z "Super Expressem" będzie można kupić płytę Polskie Kolędy zespołu Sound'n'Grace. Na płycie znajduje się 10 najpiękniejszych kolęd do wspólnego słuchania i śpiewania. 

Radosne święta rozbrzmiewają kolędami!

i

Autor: materiały prasowe Radosne święta rozbrzmiewają kolędami!
Nasi Partnerzy polecają