Kontrowersyjna kreacja Herbuś to hit, który podbił Paryż! Będziecie w szoku!

2021-09-16 23:55
Edyta Herbuś
Autor: AKPA

Wiele emocji i dyskusji w internecie wywołała niedawno niecodzienna kreacja Edyty Herbuś, w której gwiazda pojawiła się ostatnio na Gali Skrzydła Ekologii. Okazuje się, że szeroko komentowana suknia artystki to prawdziwe dzieło sztuki iście z paryskich wybiegów. I to wcale nie jest przesada! „Super Express” dowiedział się, kto stoi za strojem pięknej tancerki.

Pod hasłem "Zdrowa PLANETA, to zdrowi MY!" odbyła się druga edycja Galii Skrzydła Ekologii 2021. Celem uroczystości było wzmocnienie zaangażowania społeczeństwa w tematy ekologii, ochrony środowiska, propagowania naturalnych i nieszkodliwych produktów, motywowania i podejmowania nawet najmniejszych działań na rzecz środowiska naturalnego. Podczas wydarzenia wręczono statuetki Skrzydła Ekologii osobom, które angażują się w działania proekologiczne. "Za trud, jaki każdego dnia wkładają w próbę zwiększenia poziomu świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa oraz propagowania idei proekologicznego stylu życia" nagrodzeni Skrzydłami Ekologii zostali: Edyta Herbuś, Monika Richardson, Beata Tadla, Edyta Litwiniuk, Marcin Bosak, Grzegorz Łapanowski i Agnieszka Mrozińska.

Uwagę wszystkich zebranych na rozdaniu nagród przyciągała Edyta Herbuś, ubrana w zwiewną kreację, w której przypominała nieco motyla. Niektórzy patrzyli na nią z zapartym tchem, inni krytykowali, a przecież moda to rzecz gustu. Jakby nie było tancerka wyglądała uroczo. Nasza redakcja postanowiła przyjrzeć się jej nieco bliżej i okazuje się, że artystkę na ten wyjątkowy wieczór ubrały znane polskie projektantki, które od lat robią furorę w Paryżu. Edyta na gali miała na sobie suknię duetu La Metamorphose, który tworzą utalentowane siostry Ewa Gawkowska i Małgosia Szczęsna. Projektantki niedawno pokazały ten model podczas prestiżowego wydarzenia modowego we Francji „Paris Haute Couture Fashion Week”. O kreacji rozpisywały się międzynarodowe magazyny.

- To nie jest zwykły MOTYL... 🦋 Ta sukienka jest ręcznie malowanym dziełem sztuki, zaprojektowanym przez Małgosię i Ewę, tworzących markę @lametamorphoseofficial 💙 Miałam okazję uczestniczyć w „Paris Haute Couture Fashion Week”, podczas którego, dziewczyny zachwyciły wszystkich swoją kolekcją. Dziś odnoszą sukcesy również w Londynie. Podziwianie ich kreacji podczas międzynarodowego święta mody, to była wielka przyjemność, ale największą było jednak ubranie tej sukienki, która stała się wyrazem mojego ALTEREGO! - napisała Herbuś pod zdjęciem.

Uroczystość odbyła się w hotelu Mercure Wiązowna Brant. Kolejna edycja Skrzydeł Ekologii przekonuje, jak ważne jest podejmowane nawet najmniejszych kroków, aby pomóc naszej planecie. Liczne sygnały, jakie wysyła nam ziemia, są dla nas znakiem, że czas najwyższy podjąć działania proekologiczne, aby ratować miejsce naszego życia.

Zobaczcie zjawiskową Edytę Herbuś oraz innych zacnych gości wydarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE