Korcz, Węgorzewska, Ścibakówna wspierają nowy biznes Doroty Goldpoint

2020-07-28 21:17

Dorota Goldpoint - ulubiona projektantka polskich gwiazd, tym razem postanowiła spróbować swoich sił w gastronomii. Z wielką pompą, choć w kameralnym towarzystwie otworzyła w Juracie kawiarnię. Nie zawiodły jej przyjaciółki, które zwykle ubiera na wielkie wyjścia. Anna Korcz, Beata Ścibakówna, Alicja Węgorzewska i wiele innych osobistości przybyło na event inaugurujący otwarcie lokalu.

Dorota Goldpoint, Beata Ścibakówna, Anna Korcz

i

Autor: Materiały prasowe

W Juracie odbyło się oficjalne otwarcie kawiarni Goldpoint Zone - przestrzeni dla kobiet, stworzonej z miłości do piękna i pasji do tworzenia. Wydarzeniu towarzyszyło otwarcie wystawy zdjęć Marleny Bielinskiej do projektu The Inner Power oraz książki “Serce nie ma zmarszczek”. Na zdjęciach uwiecznione zostały Ambasadorki projektu: Irena Santor - honorowa Ambasadorka, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Grochola, Agata Młynarska, Anna Korcz, Alicja Węgorzewska - Whiskerd, Joanna Kurowska, Katarzyna Żak i Jolanta Fraszyńska.

Otwarcie kawiarni swoją obecnością uświetniły dwie z nich: Anna Korcz i Alicja Węgorzewska - Whiskerd; oraz Beata Ścibakówna, która wraz z mężem Janem Englertem odpoczywa co roku w Juracie.

W trakcie wydarzenia odbył się koncert na skrzypcach w wykonaniu Natalii Walewskiej - koncertmistrza Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Bałtyckiej. Artystka wykonała kilka utworów, ale jeden z nich przykuł szczególną uwagę zgromadzonych Gości i wywołał wzruszenie u Doroty Goldpoint. Był nim utwór Franka Sinatry “My way”, w kontekście otwarcia kawiarni w tak trudnym czasie, dla projektantki w sposób szczególny wybrzmiał ten utwór. Znana jest z tego, że zawsze idzie za głosem swojego serca i rozwija markę w sposób niekonwencjonalny.

Czytaj też: Odlotowe wakacje Englertów!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki