Kret próbował zrobić sobie ostatnie selfie z Tadlą? Nie wyszło!

2018-03-12 13:38

Jarosław Kret odpadł w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Sprytny pogodynek próbował wykorzystać ostatnią szansę na wspólne selfie z Beatą Tadlą? Coś chyba poszło nie tak!

Jarosław Kret w "Tańcu z gwiazdami" nie spodobał się widzom. Mimo starań Lenki Klimentowej nie podbił też serc jury. To oznaczało jedno! Pogodynek musiał pożegnać się z programem. Jeszcze przed rozpoczęciem odcinka Kret opublikował na Instagramie selfie. Widać, że bardzo chciał, aby na fotografii załapała się jeszcze Tadla. Udało się! Oprócz dziennikarki na zdjęciu widać też jej tanecznego partnera, który rzucił w kierunku obiektywu wymowne spojrzenie.

Ostatnie selfie Kreta z Tadlą?

Przypomnijmy, że od kilku tygodni nie cichną doniesienia na temat rozstania Kreta z Tadlą. Pogodynek w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" zaskoczył partnerkę wyznaniem o osobnych domach. Tadla konsekwentnie nie komentuje relacji z Kretem. Jednocześnie jednak umieszcza na Instagramie sugestywne wpisy. Równie tajemniczy jest sam Kret, który zdaje się zaklinać rzeczywistość i twierdzi, że od pięciu lat żyje z Beatą w szczęśliwym związku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE