Królikowscy dostali kosz truskawek od Magdy Schejbal na pogrzebie

i

Autor: Akpa Królikowscy dostali kosz truskawek od Magdy Schejbal na pogrzebie

Królikowscy dostali kosz truskawek na pogrzebie. Co to oznacza?

2020-03-06 15:28

Magdalena Schejbal (40 l.) postanowiła w wyjątkowy i oryginalny sposób pożegnać Pawła Królikowskiego (†58 l.). Aktorka przyniosła ze sobą kosz truskawek, który miał dla niej bardzo symboliczne znaczenie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (56 l.) i Antek Królikowski (31 l.) na pogrzebie Pawła Królikowskiego otrzymali wyjątkowy i bardzo symboliczny podarunek. Z koszem pełnym truskawek pojawiła się na uroczystości Magdalena Schejbal. Aktorka w ten subtelny sposób chciała nawiązać do programu, od którego zaczęła się jej znajomość z Pawłem Królikowskim. Chodzi oczywiście o "Truskawkowe studio", czyli popularny w latach 90. programu dla dzieci i młodzieży. To dzięki niemu zadebiutowała na szklanym ekranie. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii.

"Truskawkowe studio"

"Truskawkowe studio" był to program telewizyjny dla młodzieży realizowany w latach 1992–1999 w Oddziale Regionalnym TVP we Wrocławiu dla 2 Programu TVP. Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem oraz autorem tekstów wszystkich piosenek był Paweł Królikowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany