Krzysztof Ibisz

i

Autor: Instagram/krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz zabrał Borysa nad morze. "Nasza podróż przez życie"

Cudowne zdjęcie

Krzysztof Ibisz pokazał najmłodszego syna! W lustrze odbija się twarz słodkiego malucha

2023-09-07 15:00

Krzysztof Ibisz ma trzech synów z trzeba żonami. Najstarszy syn prezentera Polsatu Maksymilian Zejdler ma już 24 lat, a najmłodszy niebawem skończy roczek. Jeszcze przed urodzinami Krzysztof Ibisz zabrał maluszka do fryzjera. Z tej okazji powstało nawet zdjęcie, które dziennikarz wrzucił do sieci. Co prawda mały Borys siedzi tyłem do aparatu, ale w lustrze odbija się twarz słodkiego malucha!!

Krzysztof Ibisz synowie. Najstarszy chce komentować sport

Krzysztof Ibisz jest bardzo mocno związany ze wszystkimi swoimi synami. Niedawno z najstarszym - Maksymilianem Zejdlerem - wybrał się do Kopenhagi. Prezenter telewizji Polsat zamieścił na Instagramie pamiątkowe zdjęcie z pierworodnym, który - zdaniem wielu internautów - jest jeszcze przystojniejszy niż tata. Chłopaka - podobnie jak tatę - także ciągnie do kamery. - Starszy syn kształci się w kierunku aktorskim. Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Może będą dziennikarzami, tego nie wiem. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze - mówił Krzysztof Ibisz w rozmowie z Jastrząb Post. Na razie trudno spekulować, jaką profesję wybierze w przyszłości mały Borysek, który urodził się niemal równo rok temu. 

Krzysztof Ibisz pokazał najmłodszego syna Boryska

Słodki bobas na razie ma inne sprawy na głowie. Tata po raz pierwszy w życiu malucha zabrał go do fryzjera. - Wielka chwila dla całej rodziny. Pierwsze strzyżenie Boryska. Ale emocje. W końcu urodziny już tuż tuż. Dobrego dnia - napisał gwiazdor Polsatu. W lustrze obijała się twarz Borysa, która jednak przed publikacją na Instagramie została zasłonięta przez słodką buźkę. Internauci jednak zwrócili uwagę przede wszystkim na włosy syna Krzysztofa Ibisza. W końcu był w fryzjera... "Jaki gąszcz do strzyżenia", "A czy pukiel zatrzymany na pamiątkę?" - pisali użytkownicy Instagrama.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia najstarszego syna Krzysztofa Ibisza Maksymiliana Zajdlera. Pod galerią znajduje się zdjęcie małego Boryska

Quiz Żony Michała Wiśniewskiego. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Druga żona Michała Wiśniewskiego to:
Krzysztof Ibisz wspomaga się okularami do czytania. Oczy zdradzają jego wiek!