Krzysztof Ibisz zatrudnił pomoc do porodu

i

Autor: instagram Krzysztof Ibisz zatrudnił pomoc do porodu

Gratulacje!

Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci! Jak czuje się maluszek i mama? Znamy imię

2022-09-19 8:07

Krzysztof Ibisz (57 l.) od kilku miesięcy czekał z niecierpliwością na ten dzień. Chodził z żoną do szkoły rodzenia i miał już od dawna spakowaną torbę do szpitala. Wreszcie na świat przyszło jego trzecie dziecko. Jak się czuje maleństwo i dzielna mama?

Krzysztof Ibisz i jego dużo młodsza żona, Joanna Kudzbalska (30 l.), w czerwcu podzielili się radosną nowiną. Mimo że prezenter ma już dwóch synów, nie ukrywał swojej radość z faktu, że wkrótce jego rodzina się powiększy. Para chętnie pokazywała, jak rośnie brzuszek ciążowy Joanny i jak spędzają wspólnie chwile na przygotowaniach do porodu. Krzysztof chodził razem z żoną do szkoły rodzenia, przechodził kurs udzielania pierwszej pomocy maluszkom, a nawet pochwalił się, jak pakuje swoją torbę do szpitala. Przyszli rodzice byli od dawna gotowi na ten dzień.

Ibisz została ojcem po raz trzeci

Krzysztof jest już tatą dwóch synów: Maksymiliana (23 l.) i Vincenta (16 l.). Ma z nimi bardzo dobry kontakt i spędza dużo czasu. Teraz jednak, jego rodzina powiększyła się o trzecią pociechę. Jak podaje portal Pomponik, Joanna już urodziła! 

- Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem - zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze - twierdzi informator serwisu.

Po kilku dniach głos w sieci zabrał także Krzysztof Ibisz. Prezenter podziękował wszystkim, którzy pomogli im w tym wymagającym czasie i opublikował pierwsze zdjęcia maluszka, który otrzymał imię Borys.

Serdecznie gratulujemy!

Sonda
Lubisz Krzysztofa Ibisza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE