Marcin Mroczek kupił drugi dom

i

Autor: instagram Marcin Mroczek kupił drugi dom

Skromne wyznanie

Marcin Mroczek kupił drugi dom i wyznaje: Nie zazdroszczę innym

2022-09-19 5:28

Marcin Mroczek (40 l.) to skromny chłopak. Gwiazdor "M jak miłość" właśnie kupił drugi dom, którym pochwalił się na Instagramie. Jak zdradził , mimo, że sądzi mają ogromne domy, on kupił segment, który ma 120 metrów. I choć wydał na niego około 1 000 000 zł. powiedział, że nie zazdrości sąsiadom.

"Super Express" ostatnio poinformował, że Marcin Mroczek kupił drugi dom. Gwiazdor "M jak miłość", który do tej pory mieszkał w pięknej willi oddalonej od Warszawy o kilkanaście km, tym razem kupił segment. Aktor pokazywał jego wnętrza na Instagramie. Oprowadzał swoich fanów i opowiadał o tym, gdzie znajduje się salon, kuchnia czy pozostałe pokoje. Pokazywał również postępy remontowe, m.in. montaż bramy wjazdowej. Za swoje nowe gniazdko, Mrozek musiał wydać około 1 000 0000 zł. Kiedy o tym napisaliśmy i pokazaliśmy zdjęcia, gwiazdor postanowił się do tego odnieść. Marcin twierdzi, że dom jest skromny, a prawdziwymi luksusami mogą pochwalić się jego sąsiedzi. 

- To jest domek 120 m, obok mnie mieszkają tysiące ludzi, którzy maja ogromne chawiry, ale ja im nie zazdroszczę. Ciesze się tym co mam. Ciężko na to pracowałem. Czasem były lepsze chwile, czasem gorsze - powiedział na Instagramie.

Przypomnijmy, że nowy dom aktora, do którego wprowadzi się niebawem jest bardzo przestronny. Na parterze znajduje się duży salon z aneksem kuchennym, łazienka i kotłownia, na piętrze sypialnia, spora łazienka oraz dwa pokoje dziecięce. Jest również poddasze użytkowe.

Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE