Krzysztof Ibisz przyłapany z byłą żoną

i

Autor: PAPS Krzysztof Ibisz przyłapany z byłą żoną

Krzysztof Ibisz przyłapany z byłą żoną! Dopiero co ogłosił, że spodziewa się dziecka [PAPARAZZI]

2022-06-10 5:20

Krzysztof Ibisz (57 l.) od niedawna ma trzecią żonę. Jego nowa ukochana, 30-letnia lekarka Joanna Kudzbalska spodziewa się ich pierwszego wspólnego dziecka. Prezenter ogłosił tę wiadomość w niedzielę na swoim koncie na Instagramie. Nie przeszkadza mu to jednak żyć w dobrych stosunkach z byłymi żonami – choćby z Anną Nowak-Ibisz (56 l.).

Ostatnio Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz spotkali się w restauracji w podwarszawskim Międzylesiu. Coś zjedli, ale głównie zajmowali się dokumentami, które przyniosła „Pani gadżet”. Najwyraźniej mają dobre relacje nie tylko ze względu na wspólnego syna Vincenta (16 l.), lecz także mogą liczyć na siebie w innych życiowych sprawach. Czy to dziwne? Ależ nie. Krzysztof słynie bowiem z bliskich relacji z byłymi.

– Staramy się mieć dobre relacje z poprzednimi żonami i z dwoma synami Krzysia. Czasem jadamy razem obiady, spędzamy święta. Pomaga to, że nie zbudowaliśmy swojego szczęścia na ich nieszczęściu. Nie ja byłam przyczyną rozstań – wyznała ostatnio najnowsza żona Ibisza, Joanna.

Krzysztof Ibisz będzie ojcem!

Krzysztof Ibisz ma na swoim koncie trzy śluby, ostatni – ten z sierpnia 2021 r. – przez długi czas trzymany był w wielkiej tajemnicy. Podobnie zresztą jak cały związek prezentera z uczestniczką programu „Top Model”. Nowinę o ciąży małżonkowie także skrywali przed ciekawskimi. Swoim szczęściem podzielili się kilka dni temu. „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy” – napisał wyraźnie zadowolony prezenter Polsatu przy zdjęciu z ciężarną żoną, na którym widać już jej spory brzuszek.

Z dwóch poprzednich małżeństw ma dwóch synów: Maksymiliana (23 l.) i Vincenta (16 l.). Teraz czas na córeczkę?

Zobacz: Anna Nowak-Ibisz przegrywa walkę o alimenty! Krzysztof Ibisz: Mało zarabiam!

SEKRET Krzysztofa Ibisza został ODKRYTY. Już wiadomo dlaczego wygląda tak młodo, prosta recepta
Sonda
Czy dopuściłeś się kiedyś zdrady?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE