Krzysztof Ibisz wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

i

Autor: AKPA

Mówi o zatyczkach do uszu!

Krzysztof Ibisz wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Bezcenny komentarz byłej żony

2023-01-30 20:30

To już pewne! Krzysztof Ibisz (58 l.) wystąpi w nadchodzącej, 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prezenter pochwalił się tą informacją w mediach społecznościowych, a jego post żartobliwie skomentowała jedna z jego byłych żon.

Krzysztof Ibisz, jeden z najpopularniejszych prezenterów i twarzy stacji Polsat, wystąpi w 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak informowaliśmy 13 stycznia 2023 roku, gwiazdor miał zaśpiewać już w poprzedniej odsłonie programu, ale w związku z narodzinami syna postanowił w pełni oddać się życiu rodzinnemu. 

- Krzysztof Ibisz miał wystąpić już w 17. edycji programu, ale wycofał się w ostatniej chwili, chcąc zająć się wychowywaniem synka. Kiedy ponownie dostał propozycję udziału, przyjął ją z wielką przyjemnością. Śmieje się, że charakteryzacjami będzie mógł być odmłodzony jeszcze bardziej - przekazał wówczas nasz informator. 

Krzysztof Ibisz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest komentarz byłej żony!

Informacja o udziale Krzysztofa Ibisza w 18. edycji "TTBZ" pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Później potwierdził ją sam prezenter.

- Jak wiecie prowadzę @tanieczgwiazdami żeby w nim nie tańczyć. Z @twojatwarzbrzmiznajo mi się nie udało. Będę śpiewał. Nie zdziwię się, jak ludzie moich wyczynów wokalnych będą używać jako syreny alarmowe, a ja stanę się twarzą zatyczek do uszu. W każdym razie obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nie zepsuć Wam tych pięknych piątkowych wieczorów - napisał.

Post Krzysztofa Ibisza żartobliwie skomentowała również jego była żona, Anna Nowak-Ibisz.

- Być twarzą zatyczek do uszu to fajna sprawa - mają we mnie wiernego klienta od lat, niemieckie najlepsze. Lata temu śpiewałeś w telewizji dla naszego synka "Kołysankę dla okruszka" i było bardzo dobrze! Na co dzień słoń na ucho też Ci nie nadepnął, także... ten... Trzymamy kciuki za kontrakt z zatyczkami! Będzie Pan zadowolony i my też - czytamy.

Czekacie na występy Krzysztofa Ibisza w "TTBZ"?

Tak zmieniał się Krzysztof Ibisz - zobacz jego zdjęcia w naszej galerii!

Sonda
Będziesz oglądać 18. edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?