Krzysztof Ibisz w tajemnicy przed wszystkimi wziął ślub! Mamy zdjęcia!

2021-08-13 16:46
Krzysztof Ibisz, Polsat
Autor: AKPA Krzysztof Ibisz, Polsat

Niedawno media obiegła wiadomość, że Krzysztof Ibisz (56 l.) zaręczył się z 27 lat młodszą Joanną Kudzbalską. Właśnie okazuje się, że gwiazdor Polsatu i modelka w tajemnicy przed wszystkimi wzięli ślub. Mamy zdjęcia z uroczystości. Zobaczcie je niżej.

Krzysztof Ibisz był już dwukrotnie żonaty. Z obu małżeństw ma dwóch synów. Wiele spekulowało się o tym, że gwiazdor Polsatu wróci do swojej drugiej żony, Anny Nowak-Ibisz, z którą zaczął spędzać coraz więcej czasu. Wielkim zaskoczeniem była więc wiadomość, że Krzysztof Ibisz zaręczył się z młodą modelką.

Para niedawno rozglądała się za wspólnym mieszkaniem. Narzeczeni zostali przyłapani przez paparazzich, gdy oglądali luksusowy apartament w samym centrum Warszawy. Najtańsze mieszkanie w tej okolicy kosztuje ponad 1,5 miliona złotych.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się. To już trzeci ślub gwiazdora Polsatu

Krzysztof Ibisz podzielił się właśnie w sieci radosną nowiną. Gwiazdor Polsatu jest już po ślubie z Joanną Kudzbalską. Pochwalił się też zdjęciami z uroczystości, o której wiedzieli tylko najbliżsi. Datę i miejsce ich ślubu udało im się do końca zatrzymać w tajemnicy przed mediami.

- Szczęśliwi Razem❤️ Krzysztof i Joanna Ibisz 👰‍♀️🤵🏻❤️ @qzdeba - poinformował na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz. 

Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami. Komentarz zostawiły m. in. Kasia Cichopek czy Joanna Górska. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości niżej. Żeby zobaczyć następne, przesuń fotkę w prawo.

NIE PRZEGAP: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE