Krzysztof Ibisz zdradził tajemnicę wiecznej młodości. Podał sprawdzone metody

2022-05-27 17:30
Krzysztof Ibisz zdradził tajemnicę wiecznej młodości. Podał sprawdzone metody
Autor: AKPA

Krzysztof Ibisz (57 l.) jest prezenterem telewizyjnym z obszernym stażem. Telewidzowie mogli obserwować jego przemianę na przestrzeni lat. Fani dziennikarza często żartują sugerując, że jest on "wiecznie młody". W rozmowie z dziennikarką portalu o gwiazdach Ibisz opisał swoje sprawdzone metody na nienaganny wygląd w dojrzałym wieku.

Krzysztof Ibisz od ponad dwóch dekad związany jest z telewizją Polsat. Dawniej prowadził w niej programy takie jak: "Bar", "Dwa światy", "Awantura o kasę", "Życiowa szansa", "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno" i wiele więcej. Obecnie również dostaje wiele propozycji zawodowych i pomimo upływu lat, nie traci świetnej kondycji. W styczniu 2014 r. został współprowadzącym weekendowych wydań porannego programu "Nowy dzień w Polsat News", a w marcu 2014 r. także współprowadzącym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenter jest również gospodarzem autorskiego talk show "Demakijaż". Prywatnie jest świeżo upieczonym mężem. Rok temu ożenił się z modelką i lekarką Joanną Kudzbalską (30 l.) Połączyło ich gorące uczucie oraz wspólna pasja do "świadomego lifestyle'u".

Krzysztof Ibisz zdradził tajemnicę wiecznej młodości

Wielu fanów prezentera zastanawia się, jak pomimo upływu lat zachowuje on tak dobrą kondycję fizyczną. W Internecie krąży wiele żartów na temat "wiecznie młodej" urody Krzysztofa Ibisza. W rozmowie z portalem plotkarskim, dziennikarz zdradził, jak udaje mu się dobrze wyglądać w dojrzałym wieku.

Przede wszystkim nie tracę poczucia humoru, jak słyszę takie pytania. Uwielbiam żartować z siebie i z legendy o mojej tzw. wiecznej młodości. A tak na poważnie, mam równowagę między pracą a życiem prywatnym, jem regularnie, śpię regularnie, niczego nie odkładam na potem, no i nie martwię się na zapas. Również nie za bardzo wybiegam w przyszłość, tylko myślę o tym co jest tu i teraz. A przede wszystkim kocham i jestem kochany i to jest ta recepta - wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

SEKRET Krzysztofa Ibisza został ODKRYTY. Już wiadomo dlaczego wygląda tak młodo, prosta recepta
Sonda
Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna. Dobrana para?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE