Co Krzysztof Ibisz szykuje na święta?

i

Autor: Instagram Co Krzysztof Ibisz szykuje na święta?

Krzysztof Ibisz planuje pierwsze święta z żoną. Nie uwierzycie, ile osób zaprosił na Wigilię!

2021-12-17 12:35

Gwiazdy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Niektórzy postanowili wyjechać z Polski, inni szykują tradycyjną ucztę. Pomimo szalejącej pandemii COVID-19, Krzysztof Ibisz (56 l.) planuje wielkie spotkanie rodzinne. Wigilię urządzi w nowym apartamencie z piękną żoną. Sprawdźcie, co szykuje gwiazdor Polsatu.

Polskie gwiazdy mają różne pomysły na spędzenie świąt. Małgorzata Rozenek-Majdan urządziła Wigilię już 14 grudnia! Zorganizowała prawdziwą wieczerzę z bliskimi, uroczystą kolacją i rozdawaniem prezentów. Miała ku temu ważny powód. Sprawdź tutaj. Agata Młynarska natomiast nie kryła tego, że straciła radość z przygotowań do świąt. Dziennikarka bardzo przeżywa to, co dzieje się w kraju i zamierza pomóc potrzebującym. Sama zrezygnowała z prezentów i zachęca do tego innych. Dla Krzysztofa Ibisza to będą pierwsze, oficjalne święta z jego nową żoną. Prezenter Polsatu poślubił w tym roku Joannę Kudzbalską. Ibisz postanowił zaszaleć i urządzić ogromną Wigilię w swoim nowym apartamencie (para mieszka w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy). W rozmowie z reporterką "Jastrząb Post", gwiazdor pochwalił się, że organizuje coś wyjątkowego: - Szykujemy Wigilię na dużą ilość osób. Myślę, że będzie prawie 20 osób. Rodzina, przyszywana ciocia, przyjaciele, chłopcy. Będzie też miejsce dla wędrowca. Mam nadzieję, że to będą piękne, rodzinne święta. No i duże, bo nigdy nie robiliśmy Wigilii na 20 osób.

Galeria niżej: Tajny ślub Krzysztofa Ibisza. Zobacz, kim jest jego wybranka.

Sonda
Rozdajesz prezenty na Boże Narodzenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE