Rutkowski zatańczy z gwiazdami

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rutkowski zatańczy z gwiazdami

Krzysztof Rutkowski wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wiemy, ile detektyw zarobi za tę fuchę

To dopiero niespodzianka. Krzysztof Rutkowski (62 l.) po długich namowach przyjął propozycję Polsatu i weźmie udział w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Popisy taneczne najsłynniejszego detektywa w kraju będziemy śledzić już od września. "Super Express" dowiedział się, jaką stawkę udało mu się wynegocjować.

Krzysztof Rutkowski od wielu lat był namawiany na udział w tanecznym show. Dlaczego produkcja tak zabiegała o jego udział? – To barwna postać, która wzbudza duże emocje, jego styl i legendarna fryzura od lat są hitami w sieci. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony – informuje Pomponik.pl.

Jak ustalił „Super Express”, słynny detektyw nie zna jeszcze swojej trenerki. Ale niedługo pozna, bo lada chwila gwiazdy zaczną treningi, a pierwsze efekty zobaczymy w jesiennej ramówce stacji.

Ile zarobi Rutkowski za udział w "Tańcu z gwiazdami"?

Według naszych ustaleń Krzysztof Rutkowski wynegocjował gwiazdorską stawkę – 30 tys. zł za odcinek! Oby tylko jego fryzura nie ucierpiała podczas wygibasów na parkiecie...

Z kim będzie rywalizował detektyw? Od kilku miesięcy mówi się, że udział w show weźmie Beata Kozidrak! - Prowadzimy rozmowy ze wszystkimi, którzy są chętni - wyznała osoba związana ze stacją. - W programie były dużo starsze od niej gwiazdy. A Beata wciąż jest w dobrej kondycji, co widać na koncertach, więc powinna sobie poradzić – informował Pomponik. Dla artystki to szansa na naprawę wizerunku po pijackim rajdzie. 

- Beata wie, że udział w programie poprawi jej nadszarpnięty wizerunek. Pokaże się z innej strony, szalonej i wesołej. A poza tym będzie to dla niej niezłe wyzwanie - mówi nam osoba z produkcji.

Zapowiada się gorąca jesień!

Zobacz: Szokujące wieści o Beacie Kozidrak. Wystąpi w hitowym programie, by ratować wizerunek?!

Krzysztof Rutkowski jedzie na wojnę
Sonda
Lubisz styl Krzysztofa Rutkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE