Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Joanna Kurska

i

Autor: AKPA / Kurnikowski , Piętko Mieszko

Stanowcza reakcja

Kurska zabrała głos ws. konfliktu Kurzajewskiego ze Smaszcz! Wiadomo, co z jego pracą

2022-11-24 12:18

Joanna Kurska (48 l.) została poproszona o skomentowanie konfliktu na linii Maciej Kurzajewski (49 l.) - Paulina Smaszcz (49 l.). Jak producentka "Pytania na Śniadanie" ocenia pracę prezentera? Czy dziennikarz powinien martwić się o swoją przyszłość w śniadaniówce? Wszystko stało się jasne.

Konflikt, jaki niespodziewanie wybuchł między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim nie schodzi z pierwszych stron gazet. O byłych małżonkach pisze się niemalże codziennie i choć dziennikarz stara się nie komentować nowych wywodów eksżony, ona udziela kolejnych wywiadów, w których masakruje ojca swoich dzieci. Wiele osób zaczęło się więc zastanawiać, czy krytyczne słowa pod adresem prezentera "Pytania na Śniadanie" nie wpływają negatywnie na jego pracę, a przede wszystkim odbiór jego osoby przez szefostwo porannego programu. Joanna Kurska postanowiła uciąć spekulacje.

Joanna Kurska zabrała głos ws. konfliktu Macieja Kurzajewskiego z Pauliną Smaszcz! Wiadomo, co z jego pracą

Joanna Kurska została szefową "Pytania na Śniadanie" we wrześniu, kiedy okazało się, że Jacek Kurski (56 l.) przestaje pełnić funkcję prezesa Telewizji Polskiej. W rozmowie z "Faktem" bardzo ciepło wypowiedziała się na temat Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek (40 l.).

- Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy. Sugeruję się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcją naszych widzów. Jestem producentem "Pytania na Śniadanie" i szefową Kasi i Macieja. Dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom - czytamy.

Ponadto Joanna Kurska stwierdziła, że konflikt Kurzajewskiego z byłą żoną to "sprawa bez znaczenia". Zapowiada się, że Macieja i Kasię widzowie będą mogli oglądać na antenie telewizyjnej dwójki jeszcze częściej niż dotychczas! Cieszycie się?

Sonda
Co myślisz o ostatnich wypowiedziach Pauliny Smaszcz na temat Kurzajewskiego i Cichopek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają