Lubiana aktorka skończyła o kulach! Wypadek akurat w ważny dzień

2020-08-02 14:43
Lubiana aktorka skończyła o kulach! Wypadek akurat w ważny dzień
Autor: AKPA Lubiana aktorka skończyła o kulach! Wypadek akurat w ważny dzień

Wypadki chodzą po ludziach. Nawet najbardziej rozważnym może przytrafić się nieszczęście. Lubiana aktorka skończyła o kulach! Niestety, wypadek towarzyszył jej akurat w ważny dzień. Poznaj szczegóły niefortunnego przypadku jednak z polskich gwiazd.

Przykra sprawa! Gabriela Muskała to lubiana aktorka, którą spotkała nieprzyjemna sytuacja. Gwiazda skończyła o kulach! Już w połowie lipca pochwaliła się fanom zdjęciem sprzed lokalu wyborczego. Wypadek nie pokrzyżował jej planów w ważny dzień. Zagłosowała z nogą w gipsie i o kulach. Niestety, Muskała wciąż musi uważać na swoje zdrowie i nie może normalnie chodzić. Lubiana aktorka pojawiła się na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Na zdjęciach z wydarzenia również widać, że podpiera się dwoma kulami, a jej noga wciąż jest uszkodzona. Co się stało? Niestety, Gabriela Muskała nie wyjawiła fanom jak doszło do wypadku. Zaniepokojeni obserwatorzy życzyli jej licznie powrotu do zdrowia. Jak widać na zdjęciach, gwiazda radzi sobie świetnie i zdaje nie przejmować wypadkiem. Sami zobaczcie!

W towarzystwie Grażyny Torbickiej, Muskała spędza czas w Kazimierzu Dolnym. Z pełną klasą siedzi w pięknej scenerii udzielając wywiadu. Trzeba przyznać, że gdyby nie gips, nic nie wskazuje na to, że lubiana aktorka mierzy się z kontuzją! Życzymy zdrowia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE