Łukasz Podolski: Piłkarz ożenił się w Polsce!

2011-06-12 10:14

25-letni , pochodzący z Gliwic, napastnik FC Koeln, Łukasz Podolski, w sobotę ożenił się w małym kościółku w Kamionnej koło Łochowa (woj. mazowieckie). Jego wybranka to pochodząca z Dolnego Śląska, Monika Puchalski. Para zna się od 2004 roku i ma 3-letniego synka. Mały Louis był oczywiście obecny na kościelnym ślubie rodziców.

Para wzięła już ślub cywilny w kwietniu tego roku. Ślub kościelny jednak Podolski (25 l.), urodzony w Polsce reprezentant Niemiec, postanowił wziąć w w swoim kraju ojczystym.

Patrz też: Łukasz Podolski obrączek nie przehulał

Jak donosi "Fakt", para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w uroczym, zabytkowym kościółku w Kamionnej koło Łochowa (woj. mazowieckie). Świątynia i wejście do niej były skapane w kwiatach. Państwo młodzi podjechali pod kościół zabytkowym samochodem marki bentley. Panna młoda miała długi koronkowy welon wpięty w rozpuszczone włosy i elegancką suknię z koronkowym trenem. Suknia miała odsłonięte ramiona. Panna młoda miała też skromny bukiecik z białych i różowych różyczek. Na twarzy Moniki, ozdobionej dyskretnym makijażem, królował promienny uśmiech.

Patrz też: Łukasz Podolski: Zostaję w FC Koeln

Łukasz Podolski miał jasnoszary, elegancki garnitur. Czule opiekował się 3-letnim Louisem, który lgnął do taty. Na szczęście pogoda dopisała - nie było ani zbytniego upału, ani deszczu. Bezpieczeństwa i prywatności państwa młodychoraz ich gości pilnowało sześciu ochroniarzy. Uroczystość obserwowało zza płotu świątyni kilkudziesięciu gapiów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany