Maciej Maleńczuk

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Powiedział o tym ze sceny

Maciej Maleńczuk w Sopocie wspomniał o swoim pobycie w więzieniu! Powiedział, dlaczego tam trafił. Powód może szokować!

2023-05-28 16:13

Maciej Maleńczuk (61l.) podczas sobotniego koncertu w Sopocie świętował 40-lecie pracy artystycznej. Wokalista przygotował na wieczór swoje najpopularniejsze przeboje. Wprost ze sceny opowiedział także o swoim pobycie w więzieniu. Zadedykował nawet dla osadzonych specjalny utwór. Poznajcie szczegóły!

Maciej Maleńczuk to jeden z najbardziej popularnych i lubianych polskich wokalistów. Obdarzony pięknym głosem i poczuciem humoru piosenkarz jest znany wielu pokoleniom. W sobotę 27 maja 2023 roku Maciek świętował 40-lecie pracy artystycznej. Maciej Maleńczuk nie wstydzi się opowiadać o swoim życiu osobistym, otwarcie wspominał o trudnych momentach. Takim z pewnością był pobyt w więzieniu. Podczas występu artysta opowiedział o szczegółach i powodach pobytu.

Maciej Maleńczuk szczere o pobycie w zakładzie karnym. Powód może szokować

Podczas Polsat Super Hit Festiwal artystka zapowiedział, że opowie ze sceny o pobycie w więzieniu i wyjaśni, dlaczego tam trafił: -  W 1980 r. odmówiłem służby wojskowej i zostałem skazany na dwa lata. Siedziałem cztery miesiące w Gdańsku, później w Stargardzie Szczecińskim. Przesiedziałem w więzieniu 560 dni - poinformował. Po tym wyznaniu zdecydował się zadedykować wszystkim osadzonym swoją piosenkę "Ostatnia Nocka". Zwrócił się do publiczności z takimi słowami.

- Następną piosenkę dedykuję wszystkim tym, którzy siedzieli, którzy siedzą i którzy będą siedzieć - podsumował.

A Wy lubicie piosenki Macieja Maleńczuka?

Zobacz poniższą galerię: Polsat Sopot Hit Festiwal drugi dzień

Maryla Rodowicz w starej sukience, ale na bogato. Na konferencję Polsatu przyszła w kreacji i dodatkach Dolce & Gabbana!
Sonda
Lubisz piosenki Macieja Maleńczuka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany