Maciej Orłoś z nową partnerką

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS, INSTAGRAM Maciej Orłoś z nową partnerką

Maciej Orłoś rozstał się z żoną i ma już nową dziewczynę. Jest dużo młodsza

2022-02-09 11:05

Maciej Orłoś (62 l.) po rozstaniu z żoną Joanną Twardowską, znowu jest w związku! Dziennikarz odnalazł szczęście przy koleżance z branży, Paulinie Koziejowskiej. "Super Express" poznał szczegóły ich związku. - Od razu między nimi zaiskrzyło - słyszymy. Parę dzieli spora różnica wieku - Orłoś ma 62, a Koziejowska 39 lat.

Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy, że Maciej Orłoś rozwodzi się z trzecią żoną Joanną Twardowską-Orłoś. - Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem rozmawiać - powiedział Orłoś w rozmowie z "Super Expressem". Z naszych ustaleń wynika, że małżonkowie decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie. – To była ciężka, ale wspólna decyzja. Maciej już kilka miesięcy temu wyprowadził się z ich mieszkania – zdradza nasz informator.

Okazuje się, że były gwiazdor TVP nie szuka miłości, bo... związał się z dużo młodszą od siebie dziennikarką i prezenterką Pauliną Koziejowską - byłą partnerką Jacka Borkowskiego (63 l.). Jak donosi nasz informator, para poznała się podczas jednej z branżowych imprez. - Od razu między nimi zaiskrzyło - usłyszeliśmy. - Kilka dni później umówili się na spotkanie. Maciej był już po rozstaniu z żoną. Nie spodziewał się, że tak szybko zauroczy się inną kobietą. Zakochali się w sobie, a miesiąc temu Maciej wprowadził się do Pauliny - dodaje. Para jak na razie nabiera wody w usta. - Nie będę rozmawiała na temat swoich spraw prywatnych - powiedziała nam Paulina Koziejowska. Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za ich związek.

Paulina Koziejowska była jakiś czas temu prezenterką Superstacji. Prowadziła program „Bywanie na dywanie” w stacji Nowa TV oraz w Eska TV.

Zobaczcie jak wygląda nowa ukochana Macieja Orłosia:

Sonda
Lubisz Macieja Orłosia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE